Kėdainiuose sėkmingai besitęsiant daugiabučių namų modernizavimo procesui, renovacijos naudą jau pajuto ir Kėdainių J. Basanavičiaus 118-tu numeriu pažymėto namo gyventojai. Ypatingu projektu vadinamo devynaukščio atnaujinimas jau visiškai artėja pabaigos link – šiuo metu kaip tik ruošiami dokumentai statybos baigimo procedūrai patvirtinti.

„Investicinio projekto suma buvo 657 108 eurai, konkursą laimėjęs rangovas įsipareigojo darbus atlikti už 638 339 eurus. Šiame devynių aukštų daugiabutyje renovuotas šiluminis mazgas, pakeisti radiatoriai, kiekviename būste įrengti šilumos davikliai. Pakeisti langai, apšiltintos sienos, įrengtas ventiliuojamas fasadas. Taip pat name įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema, modernus italų gamybos liftas“, – sakė procesą administruojančios bendrovės „Kėdainių butai“ vadovas Alvydas Kleiva.

Darbus atliko bendrovė „G&J Group“. Ypač didelis dėmesys buvo skiriamas darbų saugai, kontrolei ir kokybei. Skirtingai nei kituose objektuose, šiame pastate dirbo du statybos vadovai.

2 komentarai

  1. Gerda

    Ištikrųjų po renovacijų labai atsigauna pastato vaizdas. Mes su šeima nusipirkome seną namą. Vidus buvo tobulai padarytas, bet fasadas… Susiradome įmonę, kuri padėjo mum sutvarkyti namo fasadą. Dabar atrodo lyg naujas namas.

    Atsakyti
  2. dextera.lt

    tikrai renovacija kardinaliai pakeicia pastato isvaizda, taip pat padidina energetini efektyvuma. Net seni daugiabuciai po renovacijos atrodo visai graziai, o kiek teko kalbetis su gyventojais, turinciais juose butus, sildymo islaidos zenkliai sumazeja o patalpu temperatura sildymo sezonu gerokai aukstesne nei pries renovacija. Mes planavome keisti langus, bet kai pranese apie renovacija, to asisakeme, nes visvien keite visam namui. Dabar beliko issirinkti roletus ar zaliuzes naujiesiems langams ir gyvensime pilnai atsinaujine

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.