Automobilis kiekvieno žmogaus kasdienybei suteikia daugiau komforto, pagerina gyvenimo kokybę, suteikia galimybę keliauti greičiau ir patogiau. Todėl jį reikia tinkamai prižiūrėti, o neretai  – ir remontuoti.

„Babėnų autoservise“ dirbantys autoelektrikai ne tik šalina elektronikos gedimus, bet ir atlieka diagnostiką, reguliuoja žibintus.

„Babėnų autoservise“ dirbantys autoelektrikai ne tik šalina elektronikos gedimus, bet ir atlieka diagnostiką, reguliuoja žibintus.

Įranga ir atliekami darbai – tik kokybiški
„Babėnų autoservisas” automobilių savininkams padeda jau trečius metus. Čia dirba profesionalūs, atsakingi, sąžiningi, savo darbą puikiai išmanantys automobilių remonto specialistai, kurie kokybiškai sutvarko bet kokį transporto priemonės gedimą.
„Mes teikiame paslaugas visų modelių lengviesiems automobiliams bei mikroautobusams. Darbui naudojami kokybiški įrankiai, naujausia diagnostikos ir remonto įranga iš Italijos. Visa tai leidžia mums pasiūlyti ypač greitą ir kokybišką Jūsų automobilio aptarnavimą su didžiausia pagarba klientui ir jo pageidavimams”, – sakė autoserviso vadovas Rimvydas Čereška.

Atlieka visus remonto darbus
„Mūsų autoservise atliekamos visos techninės ir remonto paslaugos, kurių tik gali prireikti automobiliui: tai tepalų keitimas, važiuoklės diagnostika ir remontas, duslintuvų, kėbulo virinimas, atliekame tiek dyzelinio, tiek ir benzininio variklių diagnostiką ir remontą. Taip pat dažome kėbulą ir lietus ratlankius, montuojame ir balansuojame padangas, darome kompiuterinį ratų geometrijos reguliavimą, poliruojame žibintus. Čia dirbantys autoelektrikai ne tik šalina elektronikos gedimus, bet ir atlieka diagnostiką, reguliuoja žibintus. Esame dujų įrangos BRC oficialūs atstovai, tad atliekame ne tik dujų įrangos montavimo, bet ir remonto darbus. Išrašome atitikties sertifikatus”, – pažymėjo jis.
Be to, atšilus orams, atliekama ir kondicionierių sistemos patikra, remontas bei pildymas. Serviso specialistai gali atvykti pas ūkininkus jiems patogiausioje vietoje ir atlikti šias paslaugas traktoriams bei kombainams.

„Babėnų autoserviso” vadovas R. Čereška: „Visuomet siekiame greitai, patikimai ir kokybiškai sutvarkyti Jūsų automobilį. Visiems atliktiems darbams yra suteikiama trijų mėnesių garantija, o detalėms – pagal gamintojo rekomendacijas.“

„Babėnų autoserviso” vadovas R. Čereška: „Visuomet siekiame greitai, patikimai ir kokybiškai sutvarkyti Jūsų automobilį. Visiems atliktiems darbams yra suteikiama trijų mėnesių garantija, o detalėms – pagal gamintojo rekomendacijas.“

Detalės su 15 proc. nuolaida
Anot R. Čereškos, „Babėnų autoservise” galima įsigyti pagal kliento poreikį ir piniginės storį įvairių autodetalių. „Pas mus reikiamą detalę galima gauti net su 10–15 proc. nuolaida. Visi automobilio remonto klausimai yra derinami su savininku, atsižvelgiame į jo pageidavimus, įspėjame, kiek jam darbai gali kainuoti, negailime patarimų prieš perkant detales. Kiekviena paslauga turi savo kainą, kurios pas mus nėra aukštos, tikrai įkandamos eiliniam kėdainiečiui”, – pabrėžė R. Čereška ir pridūrė, kad važiuoklės patikra atliekama nemokamai, jei žmogus šiame servise remontuoja automobilį.

Autoserviso meistrai dirba tik su kokybiška itališka įranga.

Autoserviso meistrai dirba tik su kokybiška itališka įranga.

Techninė apžiūra be rūpesčių
Jei klientas neturi laiko, „Babėnų autoserviso“ specialistai suteikia galimybę paruošti automobilį Valstybinei techninei apžiūrai, patikrinti automobilio techninę būklę, pašalinti visus gedimus, dėl kurių automobilis neatitinka techninių reikalavimų.
„Užtikrinsime sklandų apžiūros atlikimą ir grąžinsime Jums techniškai tvarkingą automobilį su nauju techninės apžiūros talonu”, – sakė „Babėnų autoserviso“ vadovas.

Taikomos nuolaidos ir akcijos
„Užsukite arba drąsiai skambinkite, norėdami pasiteirauti apie teikiamas paslaugas, įkainius ar atlikimo terminus. Visuomet siekiame greitai, patikimai ir kokybiškai aptarnauti Jūsų automobilį. Visiems atliktiems darbams yra suteikiama trijų mėnesių garantija, o detalėms – pagal gamintojo rekomendacijas“, – sakė R. Čereška.

About The Author

Related Posts

2 komentarai

  1. Daiva

    Mano įmonėje jau daug metu idiegta hanna crm , man patinka, ir darbuotojau jokiu nusiskundimu dar neturėjo,kaip tik vieni pliusai,labai lengva bendrauti su klientais bei sutaupom daugiau lėšų

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.