Gyvenimas įdomus ir turiningas gali būti net ir gyvenant atokiame rajono pakraštyje. Tai įrodo Ažytėnų bendruomenė. Neseniai atšventusi vidurvasario šventę, dabar ji kviečia į dar vieną tradicinį renginį – naktinį krepšinio turnyrą „Ažytėnų vasaros taurė 2022“, kurį jau pamėgo ne tik vietiniai gyventojai, bet ir krepšinio entuziastai iš įvairių šalies vietovių.

Išbandyti savo jėgas krepšinio aikštelėje bus galima liepos 16 d. nuo 19 val. Turnyre 3×3 gali dalyvauti visi norintieji, išskyrus LKL, NKL, RKL ir profesionalių užsienio komandų žaidėjus, kurie 2021–2022 m. sezone buvo įtraukti į šių komandų paraiškas ir sužaidę nors vienas oficialias rungtynes.

Renginio organizatoriai teigia, tokį naktinį turnyrą Ažytėnuose rengiantys jau trečią kartą. Ankstesniais metais susirinkdavo pažaisti nuo paauglių iki vidutinio amžiaus vyrų. Dar niekada šiame turnyre nėra žaidusios moterys, bet, jei jos suburtų komandą, galėtų taip pat dalyvauti.

Planuojama į turnyrą surinkti 16 komandų. Esant didesniam susidomėjimui, šis skaičius galbūt bus padidintas. Visi turnyro dalyviai varžysis vienoje amžiaus grupėje. Nugalėtojų laukia taurės, medaliai ir rėmėjų įsteigti prizai! Dalyvavimas turnyre yra nemokamas. Svarbiausia surinkti komandą, užsiregistruoti ir atvykti žaisti. Pasak renginio organizatorių, turnyras vyks prieš kelerius metus atnaujintame aikštyne, kur mėgsta žaisti ir vietinis jaunimas.

Naktinis krepšinio turnyras bus baigiamasis akcentas vidurvasario šventės, kurioje, beje, irgi buvo nemažai sportinių rungčių: smiginis, krepšinis, giros kilnojimas, pasagos metimas ir kita.

Registracija į naktinį krepšinio 3×3 turnyrą vyks iki liepos 15 d. 24 val. arba iki kol susirinks 16 komandų. Užpildytas registracijos formas siųsti el. p. renginio.registracija@gmail.com.

Renginio metu taip pat vyks baudų ir tritaškių metimo konkursai bei krepšinio karavano žaidimas. Šventę ves Vytautas Mikaitis.