Vakar Kėdainių ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į kelis iškvietimus. Trys pranešimai nepasitvirtino.

Degusiame name įkūrė ugnį

Ketvirtadienio vakarą, 18.15 val. Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad Šėtos g. apleistame name degė pečius, dabar užgesinta, matė viduje žmogų.

,,Apleistame pastate benamis buvo užkūręs avarinės būklės pečių. 18.34 val. ugniagesių gelbėtojų grandis su kvėpavimo takus apsaugančiais aparatais užėjo į pastatą, išėmė malkas iš pečiaus ir užgesino nuodėgulius. Su pečių kūrenusiu žmogumi susikalbėti nepavyko“, – informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Eglė Ruchajienė.

Šiame name iki šių metų pavasario gyveno kelios šeimos, tačiau kilo didžiulis gaisras, ugnis stipriai suniokojo pastatą, tad gyventojai buvo iškeldinti, namas pripažintas avariniu, jame uždrausta lankytis, bet, kaip rodo vakarykštis įvykis, žmonėms tai nė motais. Rizikuodami gyvybe, lenda į bebaigiantį griūti namą, kuris yra aptvertas STOP juosta, ir ten bando šildytis, įkūrę avarinės būklės pečių.

Trys nepagrįsti iškvietimai

Vakar ugniagesiams pranešta, kad Kėdainiuose, Vytauto g. dega automobilis.

,,Atvykus iš lengvojo automobilio ,,Ford Galaxy“ variklio skyriaus rūko dūmai, atviro degimo nebuvo. Atjungtas akumuliatorius, apsaugai variklio skyrius perpiltas vandeniu. Nuostolių nėra.

Kitas pranešimas, kuris nepasitvirtino, buvo gautas iš Rasos g. Teigta, kad daugiabučio gyvenamojo namo laiptinėje jaučiamas dujų kvapas. Atvykus dujų kvapas nesijautė. Ugniagesių pagalbos neprireikė.

Ketvirtadienio vakarą, 21.15 val. tel. 112 paskambinęs vaikas pasakė, kad Respublikos g. dega namas, koks adresas nenurodė, padėjo ragelį, perskambinus neatsiliepė.

Atvykus ugniagesiams ir atlikus žvalgybą, Respublikos gatvėje gaisro požymių neaptikta. Buvo dūmai iš katilinės kamino. Iškvietimas nepagrįstas“, – informavo ugniagesių atstovė.

Pareigūnai primena, kad už specialiųjų tarnybų melagingą iškvietimą yra numatyta atsakomybė. Jei pranešėjas yra nepilnametis, už jo poelgius atsako tėvai.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

,,Kėdainių mugės“ arch. nuotr.

Panašios naujienos