Šios savaitės pradžia ne visiems gyventojams buvo sėkminga. Kai kuriems prireikė specialiųjų tarnybų pagalbos.

Pirmadienio popietę ugniagesius gelbėtojus pasiekė pranešimas, kad Pelėdnagių kaime, V. Koncevičiaus g.- Pašilių g. sankryžoje susidūrė automobiliai „Peugeot“ ir BMW. Atvykus į nurodytą vietą, konstatuota, kad prispaustų žmonių nėra, tačiau eismo įvykio metu nukentėjo vaikas (g. 2012 m.). Jį, pasak ugniagesių atstovės spaudai Džiugintos Vaitkevičienės, medikai išvežė į Kauno klinikų Priėmimo skyrių.

Ugniagesiai atjungė automobilių akumuliatorius ir panaudoję specialias priemones, nuvalė važiuojamąją kelio dangą (buvo išsilieję aušinimo skysčio).

Eismo įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

Nepasitvirtinę pranešimai

Pirmadienį priešpiet, ugniagesiai gelbėtojai buvo informuoti, kad Josvainių mstl., Labūnavos g. pavojingai pasviręs medis, kuris gali kliudyti elektros laidus. Nuvykus į vietą, išžvalgyta teritorija, tačiau pavojingai pasvirusio medžio nepastebėta.

Vakare, apie 22 val. iš Dotnuvos sen., Pupėnų k., Sodo g. gautas automatinis pranešimas telefonu, kad savininkas galimai pateko į eismo įvykį. Buvo susisiekta su tuo asmeniu, pastarasis nurodė, kad įvykio nėra, pagalbos nereikia, tiesiog, netyčia nukritus telefonui, automatiškai buvo informuotas Bendrasis pagalbos centras.

Vairuotojas buvo padauginęs alkoholio

Rugpjūčio 14 d. Kėdainių r., Mantviliškio k., Liepos 6-osios g., automobilį „Audi A3“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1990 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,98 prom. Už tai asmeniui gresia baudžiamoji atsakomybė.

„Kėdainių mugės“, Kauno PGV ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr. (BNS)