Šiąnakt Kėdainių rajone įvyko eismo įvykis, po kurio jaunas vyras išvežtas į ligoninę.

Kaip praneša Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Eglė Ruchajienė, anksti ryte, 06.18 val., Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs asmuo pranešė matęs į avariją patekusį automobilį, tačiau negalėjo pasakyti, ar yra prispaustų žmonių. Į nurodytą vietą magistraliniame kelyje A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda, ties 134-uoju kilometru išsiųsti ir ugniagesiai gelbėtojai. Šiems atvykus rastas automobilis ,,Renaut Trafic“, kuris buvo atsitrenkęs į kelio atitvarus. Prispaustų žmonių nebuvo. Išsiaiškinta, kad susižalojusį vairuotoją Greitosios medicinos pagalbos ekipažas jau buvo išvežęs į ligoninę.

Ugniagesiams beliko atjungti automobilio akumuliatorių.

Vairavo jaunuolis

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato atstovai spaudai patvirtino, kad toks įvykis išties buvo, tačiau jis įvyko dar prieš ketvirtą valandą ryto.

,,Apie 03.51 val. Kėdainių r., magistraliniame kelyje A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda, automobilis ,,Renault Trafic”, vairuojamas vyro (gim. 2000 m.), kliudė kelio atitvarus. Vairuotojas buvo blaivus, daugiau žmonių nenukentėjo“, – teigia Kauno AVPK Komunikacijos poskyrio atstovai.

,,Kėdainių mugės“, Kauno AVPK ir PAGD prie VRM Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.