Ketvirtadienio vakarą Pelėdnagių seniūnijoje, Aukupėnuose vairuotojo nesuvaldytas lengvasis automobilis nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi. Policijos duomenimis, žmonės įvykio metu nenukentėjo.

Apie eismo įvykį pranešta kelios minutės po 18 val. vakaro. Į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs asmuo teigė, kad važiuojant nuo Užkapių k. apie 300 metrų Beinaičių k. link, yra apsivertęs automobilis „Mercedes-Benz“, keleivis ir vairuotojas išlipę, ar automobilio viduje yra likę prispaustų kitų keleivių – neaišku, tad į įvykio vietą išskubėjo ne tik medikai ir policija, bet ir ugniagesiai gelbėtojai.

„Atvykus į nurodytą vietą Aukupėnų k., lengvasis automobilis „Mercedes-Benz C220“ buvo apvirtęs ant stogo, viduje prispaustų žmonių nebuvo. Lengvasis automobilis atverstas buksyravimo lynu, saugumo dėlei atjungtas transporto priemonės akumuliatorius“, – praneša ugniagesių atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Vairuotojas galimai nesuvaldė automobilio

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, „automobilio „Mercedes-Benz“ vairuotojas (gim. 1996 m.), pirminiais duomenimis, nesuvaldė transporto priemonės, nuvažiavo nuo kelio bei apsivertė. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo. Vairuotojas buvo blaivus.“

Kėdainių mugės“, Kauno apskr. VPK ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos