Domina kokybiškų ir išvaizdžių gofrokartono dėžių gamyba? Metas atrasti geriausius, specialiai Jums pritaikytus pasiūlymus, kuriais pasirūpins profesionalūs kartono pakuočių gamintojai. Apie visa tai sužinosite ir tinkamiausių dėžių pasiūlymus gausite užsakydami individualios gamybos paslaugas.

Dėžių gamybos niuansai

Visos dėžės gaminamos iš kokybiško gofruoto kartono. Dėžių gamybos metu naudojamos perdirbtos žaliavos, suteikiančios dėžėms tvirtumo ir atsparumo. Tokias dėžes tinka naudoti ne vieną kartą. Dėl gofrokartono savybių jos yra atsparesnės smūgiams bei kitiems mechaniniams pažeidimams, išsaugo gražią išvaizdą ilgą laiką. Tai bus praktiškas ir patogus sprendimas siekiantiems aukštos kokybės.

Esant poreikiui, gamintojai gali sukurti reikiamas kartono dėžes, kurių nerasite niekur kitur.

Gamybos metu bus atsižvelgta į visus Jūsų pakavimo poreikius ir sukurta kaip tik tai, kas idealiai tiktų. Pasikonsultuokite su specialistais dėl gamybos apimčių ir kainų – raskite geriausią ir patraukliausią sprendimą.

Nestandartinis pakuotės dydis

Pakuočių gamyba dažniausiai tam ir reikalinga, kad gautumėte reikiamų nestandartinių dydžių gaminius, kurių nėra asortimente. Pakavimo dėžes galėsite išsirinkti patys pagal savo poreikius ir Jums nebus jokių apribojimų.

Dėžių ir dėžučių gamyba taip pat pravarti norint sukurti neeilinio, įspūdingo dizaino pakuotes būsimoms dovanoms. Gražios dovanų pakavimui skirtos dėžutės pradžiugins Jūsų draugus ar artimuosius, taip pat sukurs stipresnį dovanos įspūdį. Visa tai labai lengva pasiekti realizuojant savo idėjas profesionalių gamintojų pagalba.

Gofrokartono privalumai

Gofrokartonas yra banguotas profilis, įterpiamas tarp dviejų ar daugiau kartono sluoksnių. Jis suteikia dėžėms amortizuojančių savybių, o tai reiškia, jog dėžės bus tvirtesnės, atsparesnės. Viduje gabenami daiktai taip pat bus labiau apsaugoti. Gofrokartono suteikiama apsauga priklauso nuo jo storio ir sluoksnių kiekio. Užsakydami kartoninių pakuočių gamybos paslaugas galite pasirinkti ne tik dydžius, formas ir dizainą, bet ir reikiamą kartono tipą, išreiškiamą tam tikromis kategorijomis.

„Carttara“ pasirūpins, kad gofrokartono dėžių gamyba būtų nepriekaištinga ir gautumėte tik aukščiausios kokybės gaminius. Kreipkitės ir užsisakykite reikiamų dydžių bei dizaino dėžes ir dėžutes geromis kainomis!

Panašios naujienos