Iki pirmenybių pabaigos likus trims rungtynėms, Kėdainių „Nevėžis“ jau yra užsitikrinęs Lietuvos futbolo federacijos I lygos aukso ar sidabro medalius.

Dar iki šio savaitgalio, 17 turo, pirmoje turnyro lentelės vietoje esantį „Nevėžį“ nuo artimiausių persekiotojų – Kauno „Hegelmann Litauen“ ir Jonavos „Jonavos“ – teskyrė vienas taškas.

Antrą kartą įveiktas vienas iš lygos lyderių

Rezultatu 3:1 (1:1) praėjusį penktadienį savo aikštėje įveikęs Kauno „Hegelmann Litauen“ Kėdainių „Nevėžis“ pradžiugino vis gausiau į Kėdainių stadioną besirenkančius sirgalius.

Pirmąjį įvartį į kauniečių vartus Kėdainių stadione jau 19-tą rungtynių minutę pasiuntė Rokas Antanas Župerka. Atsakomąjį smūgį „Hegelmann Litauen“ kėdainiečiams sudavė 34-tąją min. Ir į rūbinę po pirmojo kėlinio komandos iškeliavo rezultato lentoje palikę lygiąsias – 1:1.

Po pertraukos kauniečių vartus „užbombardavo“ Kėdainių komandos snaiperiai Aretas Gėgžna (57 min.) ir Evaldas Kugys (11 m baudinys 60-tą min.).

„Nevėžis“ įsirašė dar tris taškus turnyro lentelėje ir, surinkęs 41 tašką, išlieka pirmoje vietoje.

Tai antroji „Nevėžio“ pergalė šių metų sezone prieš Kauno „Hegelmann Litauen“. Rezultatu – 2:0 – kauniečiai buvo įveikti, jų aikštėje, pirmajame pirmenybių rate.

Po antrojo pralaimėjimo „Nevėžiui“ Kauno „Hegelmann Litauen“ pasiliko su tais pačiais 37 taškais ir antroje vietoje.

Vilniaus Vytis“ „Jonavai“ atidavė tris taškus

Antroje LFF I lygos pirmenybių turnyro lentelės vietoje, po Kėdainiuose neiškovotų taškų, Kauno „Hegelmann Litauen“ tepabuvo pusę paros.

Šeštadienį į trečiąją vietą juos išstūmė „Jonava“. Vilniuje jonaviečiai rezultatu 3:1 įveikė „Vilniaus Vytį“. Po šių rungtynių, su 40 taškų turnyro lentelėje, jonaviečiai palypėjo į antrąją vietą ir ėmė kvėpuoti „Nevėžiui“ į pakaušį.

Laukia kaimynų derbis

Paskutiniąsias sezono rungtynes Kėdainių „Nevėžis“ žais būtent su Jonavos „Jonava“. Visko gali būti, kad tai bus kova dėl pirmenybių aukso. Ir tai vyks Kėdainių stadione paskutinę spalio dieną.

O iki tol „Nevėžio“ dar laukia mačas namuose, spalio 16 d., su Telšių „Džiugu“ ir 25 d., išvykoje – su „Panevėžiu B“.

„Jonavai“, pakeliui į Kėdainius, dar teks susitikti su Kauno „Hegelmann Litauen“ ir Telšių „Džiugu“.