75-ąsias gyvavimo metines mininti Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija (seniau – Kėdainių 2-oji vid. mokykla ) birželio 15 dieną esamų, buvusių mokytojų bei auklėtinių laukia šventiniame renginyje „Kad širdis smarkiau plazdėtų einant Mindaugo gatve“.

Į šventę kviečiami visi, kurie mokėsi šioje ugdymo įstaigoje, susitikti su buvusiais klasiokais, mokytojais bei gerai praleisti laiką.

Mokykla per visus šiuos metus ne kartą keitė pavadinimą: pirmiausiai ji buvo pavadinta Mergaičių gimnazija, vėliau pervadinta į 2-ąją vidurinę mokyklą, vėliau gavo „Atžalyno“ pavadinimą, o pastaruosius dešimt metų jau yra vadinama „Atžalyno“ gimnazija. Per visus šiuos dešimtmečius šią mokyklą baigė šimtai mokinių.

Pasak gimnazijos direktoriaus Gintaro Petrulio, į mokyklos 75-erių metų jubiliejaus šventimą norima įtraukti ne tik esamus mokinius, bet ir visus, kurie kažkada buvo šios ugdymo įstaigos dalimi: mokiniais ar mokytojais. „Mokyklos jubiliejus bus tarsi iš dviejų dalių – pirmoje dalyje nuo birželio pradžios iki vidurio įvairūs renginiai vyks dabartiniams mūsų mokiniams: tai bus parodos, sportinės varžybos, vaikai bus supažindinami su mūsų mokyklos, Kėdainių istorija.

Na, o kitoje dalyje mokyklos gimtadienį norime paminėti kartu su buvusiais mokiniais, besimokiusiais įvairiose laidose“, – jubiliejinius renginius apžvelgė direktorius. Buvusiems abiturientams bus organizuotas koncertas, jie bus supažindinami su pasikeitusia mokyklos aplinka.

„Tie, kurie mokykloje nebuvo dešimt, dvidešimt metų ir daugiau, ko gero, stebėsis, kaip dabar yra pasikeitusi mokykla“, – tikino G. Petrulis.

Direktorius atskleidė, kad su buvusiais mokyklos mokiniais bendraujama gana intensyviai: jie yra kviečiami atvykti į mokyklą ir pristatyti savo universitetus, vyresni kviečiami papasakoti apie savo profesiją, karjerą.

„Manau, kad mokykla yra svarbi kiekvienam žmogui, nes padeda gyvenimo pagrindus. Kiek pastebėjau, individualiai organizuodami klasės susitikimus, abiturientai jaučia nostalgiją mokyklos laikams, susirenka ir džiaugiasi mokykla, dalinasi prisiminimais, žiūri dienynus, bendrauja su mokytojais“, – kalbėjo mokyklos direktorius G. Petrulis.


Numatoma birželio 15 d. renginio programa:

12.15 val. – šv. Mišios už gimnazijos bendruomenę Šv. Juozapo bažnyčioje.

13.00–14.00 val. – svečių registracija. Bus galima pasidairyti po jubiliejų mininčią gimnaziją, susitikti su buvusiais bendradarbiais ir bendraklasiais, aplankyti muziejų.

14.00–16.00 val. – šventinis koncertas. Laikas susitikimams, apsikabinimams, pokalbiams.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.