Šiandien, penktadienį, Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai namuose susikaus su Vilniaus „Vyčiu“. „Nevėžiui“ teks verstis be keleto komandos senbuvių, tačiau aikštėje pasirodys naujokų.

5 iš eilės pergalės, 14 rezultatyvių ir tik 1 praleistas per penkerias pastarąsias rungtynes įvarčių – tokie Kėdainių „Nevėžio“ rodikliai LFF I lygos pirmenybėse leidžia tikėtis pergalės ir šiandien.

Rezultatai – apylygiai

„Vytis“ po 9 turų turnyro lentelėje, su 20 taškų, žengia trečias. Iškovotos 7 pergalės, 2 rungtynės pasibaigė lygiosiomis, nė vienerių rungtynių nepralaimėta. Įmuštų/praleistų įvarčių santykis 21:5.

“Nevėžis” turnyro lentelėje, savo sąskaitoje turėdamas 19 taškų, yra vienu laipteliu žemiau – ketvirtas. Kėdainiečių rezultatai šiek tiek žemesni nei vilniečių: 6 pergalės, 1 lygiosios ir 2 pralaimėjimai. O įvarčių santykis – 21:7.

Rezultatyvus debiutas

Rungtynėse su Alytaus „Dainava“ debiutavo dar vienas „Nevėžio“ legionierius. Komandą papildė futbolininkas iš Ukrainos Oleksandr Bobeliuk.

Žaidėjas „Nevėžio” komandoje buvo jau šio sezono pasiruošimo laikotarpyje, paliko gerą įspūdį ir sugrįžo. 23 metų saugo pozicijoje rungtyniaujantis O. Bobeliuk yra rungtyniavęs Ukrainos futbolo lygose, Vokietijos regioninėje lygoje.

O. Bobeliuk „Nevėžio“ sudėtyje startavo praėjusį sekmadienį rungtynėse Alytuje. Aikštėje praleidęs visas 90 rungtynių minučių, 55-tąją – pasiuntė rezultatyvų įvartį į alytiškių vartus.

Ir praradimai, ir papildymas

Šiandien ant „Nevėžio“ suolelio prieš rungtynes sės dar du komandos naujokai. Vienas – italų kilmės futbolininkas iš Anglijos. Kitas – iš Kaliningrado (Rusija) futbolo klubo „Baltica“. „Kėdainių mugės“ žiniomis bent vienas iš jų išbėgs šiandien į aikštę pagrindinėje „Nevėžio“ sudėtyje.

Tačiau šias rungtynes turės praleisti Karolis Rukuiža, dėl geltonų kortelių „kraičio“ (4). Neišbėgs į aikštę ir keletas traumuotų žaidėjų.

Kėdainių „Nevėžio” ekipą papildė ir jaunas aštuoniolikmetis futbolininkas Edas Jankauskas. Gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis žaidėjas išugdytas Mažeikiuose, vėliau atstovavo Šiaulių futbolo akademijai, Vilniaus „Žalgirio” dubleriams, yra rungtyniavęs Lietuvos U-17 jaunimo rinktinėje. Su „Nevėžio“ marškinėliais jam į aikštę išbėgti dar neteko.