Po beveik mėnesio pertraukos „Nevėžio“ veteranai vėl išbėgo į futbolo aikštę Lietuvos Aukštaitijos zonos Senjorų futbolo čempionato antrojo rato rungtynėse. Namuose kėdainiečiai bandė jėgas su pernykščiais Lietuvos veteranų čempionais Kauno „Virpsto“ žaidėjais.

Dvikova tarp „Nevėžio“ ir „Virpsto“ komandų baigėsi taikiai – 2:2.

Po atkaklios kovos teisėjai užfiksavo lygiąsias 2:2. Šeimininkams taškus pelnė Aleksandras Popovas ir Rolandas Bagdžiūnas.

Pirmajame rate Kaune „Nevėžio“ veteranai „Virpsto“ ekipai nusileido 2:1.

„Tiek mums, tiek varžovams šios rungtynės buvo maloni staigmena, nes žaidėme ne pagrindiniame stadione ant dirbtinės dangos, bet atsarginėje aikštėje ant natūralios žolės. Buvo labai smagu prisiminti senąjį futbolą.

Turėjome tikrai gražią dvikovą. Truputį gaila, kad paleidome pergalę, nes varžovai rezultatą išlygino paskutinėmis susitikimo minutėmis. Reikia pripažinti, kad kauniečiai – gerokai pajėgesni. Jų komandoje daugiau jaunesnių, pajėgių žaidėjų. Mūsų ekipai pritrūko jėgų rungtynių pabaigoje, tad toks rezultatas mums tikrai nėra blogas“, – pasibaigus dvikovai su Kauno „Virpstu“ sakė „Nevėžio“ veteranų klubo pirmininkas Robertas Činikas.