Šįryt kėdainiečiams iš anapus Nevėžio kasdienė kelionė prailgo ne tik dėl būtinybės važiuoti aplinkkeliu, bet ir dėl slidžios kelio dangos.

Dar prieš 8 val. ryto į redakciją skambino pasipiktinę vairuotojai, kad Kėdainių Šėtos, Kauno gatvėmis vos juda dėl slidumo ir jau neabejotinai pavėluosiantys į darbus dėl nepabarstytų gatvių.

Kelios minutės po aštuntos gautas laiškas: „”Laba, nuo „Techaso” (J. Basanavičiaus-Birutės g. sankryža) iki ligoninės (S. Dariaus ir S. Girėno, Budrio gatvės) – ledas, į kalną vos užvažiavom, niekas nebarstyta. Vyras sakė, jau nuo vakar vakaro buvo slidu ir nebarstyta. Kaip greitosioms važiuoti? Mus mėto į šonus posūkyje ligoninės link. Pirma pavara važiuojam”.

Senamiestyje dirbantys ir, sugriuvus tiltui, savo automobilius prie J. Paukštelio progimnazijos paliekantys kėdainiečiai skundžiasi, kad ir eiti, ypač pėsčiųjų tiltu, šįryt slidu.

9:10 val. -gautas skaitytojo skambutis ir nuotraukos, kad neįmanoma paeiti nei pavažiuoti S. Jaugelio Telegos – Josvainių gatvių sankirtoje, tiesiog prie miesto seniūnijos.

Redakcija kreipėsi į AB „Kelių priežiūrą” dėl nepabarstytų gatvių. Laukiame atsakymo.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, šiandien dieną kai kur trumpai pasnigs. Aukščiausia oro temperatūra nuo 3 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

Kėdainių miesto seniūno pavaduotoja Samantė Mituzaitė-Palubinskienė „Kėdainių mugei” sako, kad AB „Kelių priežiūra” miesto gatves pradėjo barstyti tik prasidėjus snygiui ir šiuo metu nespėja. Seniūno pavaduotoja tikino, kad gatvė ligoninės link jau barstoma.