Nors nuo kovo 15-osios Kėdainiai yra atlaisvinta savivaldybė, tačiau ir toliau tęsiantis karantinui, policijos pareigūnai užtikrina, kad būtų laikomasi kitų karantino apribojimų.

Praėjusį savaitgalį, kovo 20–21 dienomis, iš viso Kėdainių rajone buvo sustabdyti 146 automobiliai, iš jų net 40 apsukta.

Praėjusią savaitę, kovo 15–21 dienomis, Kėdainių rajone už įvairius karantino režimo pažeidimus pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 45 str. 4 d. surašytas 31 protokolas.

Septyniems asmenims paskirtos 250 eurų baudos, penkiolikai – 500 eurų, dviem – 660 eurų, vienam –  700 eurų, dar vienam – 800 eurų ir trims asmenims – net 1 000 eurų.

Kovo 15-oji – diena, iki kurios galiojo dar gruodžio viduryje nustatytas draudimas judėti tarp visų šešiasdešimties savivaldybių be būtino reikalo. Tądien Vyriausybė atlaisvino judėjimą tarp šalies rajonų, ribojimai išliko šešiolikoje savivaldybių.

Kėdainiai pateko tarp laimingųjų ir tapo atlaisvinta savivaldybė, tačiau ir toliau tęsiantis karantinui, pareigūnai užtikrina, kad būtų laikomasi kitų karantino apribojimų, pavyzdžiui, kelių namų ūkio kontaktams, taip pat vykdoma neblaivių vairuotojų kontrolė, kartu stebima, kad į Kėdainių rajono savivaldybę be pateisinamos priežasties negalėtų įvažiuoti asmenys iš kitų savivaldybių, iš kurių vis dar draudžiama išvykti.

(Algimanto Barzdžiaus nuotr.)

Panašios naujienos