Regionų krepšinio lygos A divizione Kėdainių SC-„Ateitis“ iškopė į atkrintamasias varžybas ir pradėjo rungtynių seriją iki 3 pergalių su Biržų „Biržais“. Pirmose rungtynėse Kėdainiuose Fortūna nusišypsojo biržiečiams. Svečiai išsivežė pergalę rezultatu 67:65 (20:8, 10:22, 21:11, 16:24) įveikę be vieno iš komandos lyderių rungtyniavusius kėdainiečius.

Svečiai iš Biržų rungtynes pradėjo spurtu 18:4 ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė solidų pranašumą, tačiau jo išlaikyti ilgai nepavyko – „SC-Ateitis“ krepšininkai septynių minučių atkarpą antrajame kėlinyje laimėjo 17:5 ir grąžino intrigą į rungtynes (25:25).

Po pertraukos Biržų ekipa dar kartą spurtavo ir pirmavo 11 taškų (43:32), o prieš lemiamą ketvirtį turėjo saugią dešimties taškų persvarą (51:41).

Tačiau ir šįkart kėdainiškiai nepasidavė – ketvirtajame kėlinyje šeimininkai nuosekliai mažino atsilikimą, o likus minutei po Lauryno Bimbos baudų metimų „SC-Ateitis“ susigrąžino minimalią persvarą (65:64).

Paskutinėje „Biržų-KKSC“ atakoje iniciatyvą į savo rankas paėmė Kipras Urbanavičius – įžaidėjas sudegino 20 sekundžių, prasiveržė po krepšiu ir tiksliai atakavo krepšį kaire ranka bei išvedė savo komandą į priekį (67:65).

„SC-Ateitis“ dar bandė išplėšti pergalę, tačiau Vainiaus Steponavičiaus tritaškis su sirena skriejo pro šalį.

Dėl traumos savo miesto komandai negalėjo padėti Laurynas Danielius.

22 taškus šiose rungtynėse pelnė Vainius Steponavičius. Dvigubu dubliu pasižymėjo Rokas Ūzas pelnęs 18 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių bei Laurynas Bimba – 13 taškų, 11 atkovotų kamuolių bei 24 naudingumo balai.

Į atkrintamasias biržiečiai žengė reguliariajame sezone užėmę 9 vietą (16 pergalių/14 pralaimėjimų), kėdainiečiai – 8 (17/13).

Antros serijos rungtynės įvyks šiandien, ketvirtadienį, Biržuose.

Titulinėje nuotraukoje: L. Bimba surinko 24 naudingumo balus. (RKL nuotr.)