Kėdainių arena tapo pirmąja arena šalyje, kurioje renginiai vyks be alkoholio. Tokį sprendimą priėmė rajono Taryba.  

Nuo šiol Kėdainių arenoje matysis daugiau jaunų veidų, nes rajono mokykloms nupirkta 800 abonementų į „Nevėžio“ namų rungtynes.

Nuo šiol Kėdainių arenoje matysis daugiau jaunų veidų, nes rajono mokykloms nupirkta 800 abonementų į „Nevėžio“ namų rungtynes.

Šio sumanymo iniciatoriai – Kėdainių rajono savivaldybė, daugelio idėjų mecenatas, kovotojas už blaivybę Ramūnas Karbauskis ir krepšinio klubas „Nevėžis“.
Blaivybę skatins projektas „Žiūrėk krepšinį blaiviomis akimis“, kuris suteiks galimybę 800 vaikų kaskart aplankyti „Nevėžio“ komandos namų rungtynes. 500 abonementų rajono mokykloms nupirko ir padovanojo R. Karbauskis, 300 – Kėdainių rajono savivaldybė.
„Kėdainių krepšinio komanda tapo pirmąja šalyje, kuri propaguoja blaivų gyvenimo būdą. Paprastai aš remiu šviečiamuosius ir kultūrinius sumanymus, bet šįkart prisidedu ir prie sporto rėmimo. Gaila, kad ne visiems tokie žingsniai patinka. Jau atsirado skeptikų, peikiančių šį projektą. Manau, kad pirmiausia reikia suteikti galimybių projektą įgyvendinti, o tada jau bus galima daryti išvadas apie jo pasisekimą. Džiaugiuosi dėl Kėdainių rajono vadovų ir Tarybos, kuri rado noro ir galimybių nupirkti vaikams abonementų į krepšinio rungtynes. Man tai – socialinis projektas, kurio metu bus pasirūpinta vaikų ir jaunimo laisvalaikiu. Manau, dabar reikia tik pasirūpinti pramogomis prieš rungtynes ir arena taps patrauklia jaunų žmonių susibūrimo vieta“, – sakė R. Karbauskis.

Prieš rungtynes vaikų laukia įvairios pramogos. R. Karbauskis jaunimui pasiūlė šaškių varžybas. Jos ypač patiko surviliškietei Gabijai.

Prieš rungtynes vaikų laukia įvairios pramogos. R. Karbauskis jaunimui pasiūlė šaškių varžybas. Jos ypač patiko surviliškietei Gabijai.

Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius dėkojo R. Karbauskiui, kad jis padeda pasirūpinti Kėdainių krašto vaikų turiningu užimtumu: „Vaikai matydami gerus pavyzdžius, patys imasi geros veiklos. Manau, kad toks blaivybę skatinantis projektas bus pavykęs, jei visos jo vykdytojų grandys teisingai atliks savo darbus. Mokymasis gyventi blaiviai nėra lengvas, tad nėra keista, kad sulaukiame prieštaringų vertinimų.“
„Nevėžio“ ir „Lietkabelio“ rungtynes stebėję vaikai džiaugėsi galimybe pamatyti didįjį krepšinį. Surviliškietė Gabija sakė labai norinti kaskart atvažiuoti į rungtynes: „Man patinka sportas, tai smagu bus palaikyti savo krašto komandą. Važiuosiu į visas rungtynes, kai tik galėsiu.“ Kėdainietis Simonas į rungtynes atėjęs su klasės draugais taip pat liko patenkintas gerai praleistu laiku: „Smagu stebėti patyrusių krepšininkų žaidimą. Tik gaila, kad jiems kol kas nelabai sekasi. Norėtume kuo greičiau pasidžiaugti pergale.“

[tribulant_slideshow gallery_id=“128″]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.