Pirmadienį, gegužės 8 d., Kėdainiuose spręsis, kuri komanda – „Nevėžis-Optibet” ar „Šiauliai” – įšoks į „Betsafe-LKL“ čempionato paskutinį atkrintamųjų traukinio vagoną.

Šiame sezone abi „Šiaulių“ ir „Nevėžio-Optibet“ akistatos baigėsi svečių komandų pergalėmis.

Antrą mėnesį paeiliui MVP tapęs „Nevėžio-Optibet legionierius belgas Timas Lambrechtas rengiasi mūšiui dėl atkrintamųjų. Per septynis mačus 25-erių krepšininkas vidutiniškai pelnydavo 18 taškų, sugriebdavo 7,4 atšokusio kamuolio ir rinko 22,9 naudingumo balo.

Tačiau ilgą laiką demonstruojami geri individualūs rezultatai T. Lambrechto iki galo netenkina, kadangi net ir tokie jo benefisai neatneša komandai daug pergalių.

Trūko disciplinos gynyboje

„Asmeniškai jaučiuosi gerai, bet paskutinis mėnuo nebuvo toks, kokio tikėjomės kaip komanda, – tvirtino belgas. – Norėjome laimėti daugiau, kad pretenduotume į septintąją vietą, bet esame ten, kur esame, ir turime likti bent aštunti.“

Balandį kėdainiečiai laimėjo tik du mačus iš septynių. Viena ar kita papildoma pergalė šioje sezono stadijoje jau galėjo reikšti užsitikrintą bilietą į atkrintamąsias. Mėnesio MVP turi aiškų atsakymą, kodėl jo ekipai nepavyko nuskinti daugiau laimėjimų.

„Trūko disciplinos gynyboje ir brandos kaip komandai. Puolime esame visai talentingi, bet disciplina gynyboje nebuvo tokia, kokia turėjo būti. Pastaruoju metu dažnai praleidžiame po 100 taškų, tai nepadeda siekti pergalių“, – sakė jis.

Lemiamos rungtynės – be lyderio

Balandį, po beveik dviejų mėnesių pertraukos, ant parketo sugrįžo „Nevėžio-Optibet“ atakų organizatorius Artūras Žagaras. Vis dėlto sužaidęs vos keturis susitikimus latvis ir vėl iškrito iš rikiuotės, o šįkart jo sveikatos problemos gali reikšti tai, kad Gedimino Petrausko kariauna neturės vieno savo vedlių iki pat sezono galo.

T. Lambrechtas palygino savo ir „Šiaulių“ ekipas bei išskyrė, kur yra tiek vienų, tiek kitų pranašumai: „Jie žaidžia visai panašiai kaip ir mes, jų žaidimas orientuotas į puolimą. Kai kažkas laisvas, jis meta, taip yra ir pas mus. Manau, mūsų pranašumas gali būti labai geras tarpusavio supratimas. Nemanau, kad jie mums tuo prilygsta. Jie po krepšiu turi stiprių vyrukų, gali naudotis fiziškumu beveik visose pozicijose, čia jų didžiausias keliamas pavojus mums“.

Kėdainių arenoje spręsis paskutinio bilieto į „Betsafe-LKL“ atkrintamąsias likimas – „Nevėžio-Optibet“ ir „Šiaulių“ mūšio nugalėtojai pratęs savo sezoną dar bent dvejoms rungtynėms. Rungtynių pradžia 18:30 val. Tiesioginė transliacija per BTV.

„Betsafe-LKL” atkrintamosios – jau kitą savaitę

„Betsafe-LKL“ reguliarusis sezonas pasiekė finišo tiesiąją – paskutinis trečiojo rato susitikimas tarp Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ ir Kauno „Žalgirio“ bus žaidžiamas gegužės 9 dieną.

Iš karto po kelių dienų, gegužės 12 d., startuos „Betsafe-LKL“ atkrintamosios.

Šiemet ketvirtfinalio serijose bus žaidžiama iki dviejų pergalių, o pusfinalio, mažojo ir didžiojo finalų serijose – iki trijų laimėjimų.

Pusfinalio porų dvikovų pradžia numatoma gegužės 20 d. (jei visose ketvirtfinalio serijose užteks dvejų rungtynių, pusfinaliai gali prasidėti kiek anksčiau).

Finalų serijų mačų pradžia numatoma birželio 1 d. (pusfinaliuose neprireikus papildomų susitikimų, finalai gali startuoti anksčiau).

Tikslus „Betsafe-LKL“ ketvirfinalių tvarkaraštis bus paskelbtas jau kitą savaitę, paaiškėjus visoms aštuonioms komandoms, kurios tęs kovas „Betsafe-LKL“ atkrintamosiose.

Šaltinis ir inf.: LKL

Panašios naujienos