Gėles žmonės užsisako įvairioms progoms: gimtadieniams, vestuvėms ir kt. Tačiau mažai kas žino apie gėlių pristatymą į namus ar kitą reikiamą vietą. Ši paslauga yra ganėtinai nauja, kadangi daugelis žmonių buvo pripratę išsirinkti ir apžiūrėti gėles patys. Tačiau tai jau pasiliko praeityje. Šiomis dienomis klientai siekia patogumo, todėl gėlių atvežimas į namus yra labai populiarus. Taip pat klientas, kuris užsisakė didesnį kiekį gėlių, gali ramiai laukti užsakymo, nes nereikės galvoti apie gėlių pervežimą iš parduotuvės į reikiamą vietą. Žinoma, už atvežimą reikia klientui sumokėti pačiam, tačiau pastebima, kad klientai mieliau renkasi likti namuose ir sumokėti už atvežimą nei eiti apsipirkti patiems. Todėl galima daryti prielaidą, kad gėlių pristatymas į namus išlieka svarbus šiandieniniame gyvenime.

Kodėl žmonės renkasi gėlių pristatymą? Šiomis dienomis žmonės gyvena toli vieni nuo kitų, todėl ne visada pavyksta susitikti, pasveikinti ar tiesiog pradžiuginti svarbią dieną, todėl gėlių pristatymas į namus išlieka svarbus. Dažniausiai žmonės renkasi gėlių pristatymą į namus, kai neturi galimybės patys atsiimti gėlių parduotuvėje, o šiandieninėje visuomenėje tai itin dažnas reiškinys. Žinoma, kad žmonės ne visada randa laiko net svarbiausiems dienos darbams, o ką dar kalbėti apie apsipirkimą… Todėl didžiausia pagalba yra prekės tiesiai į namus be jokių papildomų rūpesčių. Vis dažniau pirkėjai renkasi įmones, kurios teikia pirmenybę klientų poreikiams ir juos vykdo, todėl įmonės, atsižvelgdamos į didesnį pristatymo į namus poreikį, vis dažniau teikia šią paslaugą ir sulaukia teigiamų klientų atsiliepimų. Jie kuria pridėtinę vertę įmonei, nes kuo daugiau gerų atsiliepimų, tuo daugiau įmonė sulauks naujų potencialių klientų.

Kas svarbu pristatant prekes į namus? Kiekvienam klientui, kuris užsisako prekes į namus, svarbu prekę gauti kuo greičiau, todėl pirkėjas renkasi parduotuvę, kurios pristatymo terminas yra greičiausias. Pristatymo laikas gali skirtis ir nuo kurjerių tarnybos nustatytų terminų, už kuriuos parduotuvė neatsako, todėl perkant reikėtų pasirinkti ir tinkamą pristatymo tarnybą. Taip pat svarbus aspektas, kad prekės būtų pristatomos kokybiškai, t. y. nepažeistos, nes vėliau pristatymo laikas dar labiau pailgėja, o tai tik sukelia nepatogumų klientui. Gėles dažniausiai pristato parduotuvės pardavėjai ir tik nedideliu atstumu, kadangi ne visos gėlės gali išlikti šviežios ir gražios kelionės metu, o jeigu reikia pristatyti gėles vežant dideliu atstumu, klientui paranku patarti pirkti tik tas gėles, kurios nėra lepios ir gali išlikti šviežios per visą kelionę ir po pristatymo. Manote, kad gėles gausite nešviežias? Galime Jus nuraminti, kadangi gėlės vežamos autobusais, kuriuose yra visa reikiama įranga gėlėms saugiai pervežti. Įmonės pasirūpina reikiama temperatūra, vandeniu gėlėms bei kitais svarbiais dalykais.

Gėlių pristatymas – Floravitas.lt svetainėje

„Digital Star agentūra”

Panašios naujienos