Dešimtoje, paskutinėje, „Betsafe-LKL“ čempionato turnyro lentelės vietoje įsitaisęs Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ sekmadienį namuose priims Klaipėdos „Neptūną“. Tačiau, net ir pergalė prieš klaipėdiečius, Kėdainių komandos iš dugno dar nepakels.

„Betsafe-LKL“ čempionate komandos pradėjo paskutinio, ketvirtojo, reguliaraus sezono rato tarpusavio akistatas. Po trijų ratų Nevėžio-Optibet“ ir „Neptūno“ tarpusavio rungtynių santykis yra 1:2 (70:76, 79:76, 83:84).

„Nevėžis-Optibet” paskutinėje vietoje įstrigo po apmaudaus pralaimėjimo prieš savaitę vos 1 tašku Klaipėdoje bei patirto sutriuškinimo 27 taškais Prienuose (97:70).

Saugesnį atstumą nuo paskutinės turnyro lentelės vietos jau įgijo „Šiauliai”, įveikę Utenos Juventus” ekipą. Krepšinio rungtynių komentatoriai pripažįsta gerėjantį šiauliečių žaidimą ir prognozuoja jiems net patekimą į atkrintamąsias varžybas.

Tad, nors iki reguliariojo sezono pabaigos Kėdainių komandai dar liko devynerios rungtynės, šansai pakilti bent į priešpaskutinę vietą mažėja.

Pagal LKL nuostatus paskutiniąją vietą čempionate užėmusi komanda turėtų užleisti vietą žemesnės (t. y. NKL) šalies krepšinio lygos čempionams. Daug metų LKL autsaideriams pavykdavo išlikti lygoje vien dėl to, kad NKL čempionai neturėdavo reikalavimus atitinkančios arenos.

Šiemet NKL čempionais tapo Jonavos „CBet” komanda, vedama buvusio ilgamečio Prienų komandos trenerio Virginijaus Šeškaus. O Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius pareiškė, kad jonaviškiai, sportiniu principu iškovoję teisę, ketina praverti LKL duris.

LKL prezidentas seniai svajoja apie lygos plėtrą ir 11 ar 12 komandų čempionate. Gali būti, kad „Nevėžio” krepšinio klubui ir nereiks apleisti aukščiausios šalies lygos net ir likus paskutiniams.

Tačiau Kėdainių krepšinio sirgaliai nerimauja ir nepasitenkinimą reiškia socialiniuose tinkluose. Gal vis dėlto sekmadienį „Nevėžiui-Optibet” namų sienos padės ir pergalė suteiks vilties kėdainiečiams? Rungtynių su Klaipėdos „Neptūnu” pradžia 15 val., tiesioginė transliacija – per Delfi.lt

Panašios naujienos