Šiuo metu labai ištobulinta prekyba internetu. Nieko keisto, kad dažnas naudojasi tokia galimybe, kadangi siekia, jog pavyktų greitai ir paprastai rasti tai, ko žmogui reikia. Juolab, perkant internetu kur kas paprasčiau pamatyti akcijas ir tuo pačiu baldus įsigyti kur kas pigiau.

Tiesa, kol vieni džiaugiasi, kad baldai internetu kainuoja pigiau ir nereikia rūpintis pristatymu, kiti bijo, kad bus atvežti ne tokie baldai, kokių yra tikimasi. Tokiu atveju labai puikiai pasitarnauja prekių grąžinimo ir pinigų gavimo garantija. Visos legaliai savo paslaugas teikiančios prekybos vietos privalo laikytis šios taisyklės, tad baldus būtinai pirkite iš patikimų vietų. Pasitaiko įvairių situacijų kai baldus reikia grąžinti arba tiesiog pakeisti kitais. Tarkime buvo nupirktos kėdės biurui, kėdes išrinko atsakingas žmogus, nes visi darbuotojai (kelios dešimtys ar šimtai) negalėtų kartu keliauti į saloną rinktis. Po poros dienų paaiškėja, kad kuris nors darbuotojas turi problemų su nugara ir jam išrinktoji kėdė labai nepatogi. Tokiu atveju būtų puiku jei salone būtų galimybė kėdę grąžinti ar pakeisti. Arba jei namuose apsiskaičiavote dėl laisvo ploto, arba pasirodė, kad siena nelygi ir suplanuotoje vietoje nebetelpa sekcija. Galimi įvairūs scenarijai kuomet gali prireikti baldus grąžinti. Todėl praverčia žinoti grąžinimo sąlygas.

Toliau – info, kurią turite žinoti apie prekių grąžinimo politiką.

  • Negalima grąžinti maisto produktų bei apatinių, tad baldų grąžinimas tikrai galimas ir net gana paprasta realizuojama procedūra.
  • Nustatytas prekių grąžinimo terminas yra 14 darbo dienų. Tačiau kai kuriais atvejais prekes galima grąžinti ir atgauti pinigus arba juos galima pakeisti naujais. Pavyzdžiui, baldas gali turėti garantiją. Ji dažniausiai siekia 2 metus. Jeigu baldas sulūžo anksčiau – tokiu atveju jis bus nemokamai pakeistas nauju.
  • Grąžinimo metu dažniausiai reikia nurodyti tikslią priežastį, kodėl konkretus baldas Jums netiko. Žinoma, visada galima kalbėti apie spalvinius niuansus, tačiau dydžio parametrai vertinami retai, kadangi jie jau būna nurodomi greta prekės. Taigi, ne visada pavyksta baldus grąžinti, kadangi tam reikalinga ir speciali priežastis.

Svarbiausia yra žinoti savo teises. Tokiu atveju iškilus bet kokioms problemoms žinosite – kokia yra Jūsų atsakomybė ir kaip reikia ieškoti baldų bei tam tikros prekybos vietos, kad kartą įsigijus galėtumėte jaustis ramus radęs geriausią baldą, koks tik Jums labiausiai tinka.

Reklama

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.