Kėdainių rajone įvykdyta dar viena vagystė, šįkart vagis sudomino grynieji pinigai.

Kauno apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas praneša, kad antradienio vakarą, apie 17 val. Truskavos sen. iš namo pavogti grynieji pinigai. Padaryta turtinė žala siekia apie 1 040 eurų.

Policijos pareigūnai įspėja, kad išeinant iš namų, net jei tik trumpam – į čia pat esantį sodą ar daržą, visada reikia užrakinti namų duris. Paremti jas šluotele ar pagaliu, kaip kad mėgsta kaimo gyventojai, nepakanka. Tokiu būdu tik palengvinate ilgapirščiams darbą, jiems nereikia ilgai gaišti įsibraunant į namus. Viduje taip pat nepatariama matomoje vietoje laikyti piniginių, mobiliųjų telefonų, žiedų, laikrodžių ar kitų vertingesnių daiktų, kuriuos užklydęs prašalaitis gali kaip mat nugvelbti ir, nesukėlęs įtarimo, pasišalinti.

„Būkite atidūs, saugokite ir savo, ir aplinkinių turtą, o pastebėję aplink namus vaikštinėjančius ar pravažiuojančius įtartinus asmenis, paskambinkite tel. 112. Gerai būtų, jei įsidėmėtumėte įtartino automobilio vastybinius  numerius, kaip asmenys atrodė, kuo buvo apsirengę ir pan.“, – ragina pareigūnai.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno apskrities VPK inf.

Panašios naujienos