Kėdainių rajone, Šėtos miestelyje įvykdyta vagystė. Ilgapirščiams parūpo kieme stovėjusios diskinės pjovimo staklės.

Kad kieme nebėra staklių, pastebėta penktadienio vidurdienį. Nukentėjusieji kreipėsi į policiją. Padaryta turtinė žala įvertinta maždaug 480 eurų.

Vagys siaučia ir mieste

Pastarąją savaitę tai jau ne pirma vagystė Kėdainių rajone. Pirmadienio vakarą buvo pastebėta, kad vagys įsibrovė į kėdainiečių namą Rytų gatvėje. Tąsyk savininkai pasigedo piniginės su pinigais bei auksinių papuošalų. Padaryta turtinė žala siekia apie 2 150 eurų.

Dėl šių įvykių yra pradėti ikiteisminiai tyrimai. Pareigūnai aiškinasi, kas pasisavino svetimus daiktus.

Policija prašo labiau saugoti savo turtą

Pareigūnai primena gyventojams, kad, net jei iš namų išeinate tik trumpam, visada užrakinkite duris, uždarykite langus. Jei išvykstate ilgesniam laikui, namuose paslėpkite vertingesnius daiktus, įjunkite signalizaciją. Pravartu ir apsidrausti savo turimą turtą.

Vagis dažnai sudomina ir kieme be priežiūros paliktos kepsninės, vejapjovės, dviračiai, paspirtukai ar kiti vertingi daiktai, kuriuos nėra sudėtinga išnešti. Todėl, jei nesinaudojate šiais daiktais, palikite juos užrakintose patalpose, visada uždarykite kiemo vartus, kad vagys negalėtų apžiūrėti teritorijos.

Jei kieme stovi automobilis, jį irgi būtina užrakinti, patariama uždaryti langus, stoglangį, salone rekomenduojama nepalikti rankinių, žvejybos ar statybos įrankių bei kitų panašių daiktų, kurie irgi gali patraukti ilgapirščių dėmesį.

Prašoma ir gyventojų nebūti abejingiems. Jei pastebite, kad po kaimynų kiemą ar prie jų namo šmirinėja kokie nepažįstami asmenys, kvieskite pareigūnus. Būtų gerai, jei įsidėmėtumėte, kaip tie asmenys atrodo ir juos nufotografuotumėte ar nufilmuotumėte, o jei asmenys atvyko automobiliu, užsirašytumėte jo valstybinį numerį. Jei to nepavyko užfiksuoti, pareigūnams gali praversti nurodyti tokie duomenys, kaip automobilio spalva bei modelis, kuria kryptimi nuvažiavo.

Kėdainių mugės“, Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos