Trečiadienis, 24 birželio, 2026
16.7 C
Kėdainiai
PradžiaSirenosApvogė automobilį

Apvogė automobilį

-

Miesto centre savaitgalį apvogtas lengvasis automobilis. Nukentėjęs asmuo kreipėsi į policiją.

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, vagystė įvykdyta lapkričio 6 d. apie 13.20 val. Kėdainiuose, Didžiojoje g. Buvo išdaužtas automobilio „Mercedes- Benz“ stiklas, o tuomet pavogtas viduje paliktas krepšys su asmeniniais daiktais. Padaryta turtinė žala siekia apie 700 eurų.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotrauka

Pasaulio futbolo čempionatas 2026

Taip pat skaitykite