Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį kelyje tarp Tiskūnų ir Apytalaukio apvirto vilkikas. Kelio vingį pravažiavusi sunkiasvorė transporto priemonė nuslydo nuo kelio ir vertėsi ant šono, į laukus pažiro vežtas krovinys, vairuotojas išgabentas į ligoninę.

Pasak Bendrojo pagalbos centro atstovės spaudai Vilmos Juozevičiūtės, apie rajoniniame kelyje Vilainiai–Šventybrastis–Krekenava įvykusią nelaimę pranešė liudininkas. Buvo 40 min. po vidurnakčio. Asmuo teigė, kad šalia apvirtusio vilkiko rado vaikštinėjantį jauną vyrą, kuris galimai vairavo šią transporto priemonę, mat vilkiko kabina buvo tuščia. Vaikinas galimai pats išsiropštė laukan, matyt,  buvo ištiktas šoko, su juo sunku buvo susišnekėti, nes, kaip paaiškėjo, jis – latvis, nerišliai kalbėjo rusiškai.

Į įvykio vietą išsiųstos visos specialiosios tarnybos. Atvykę ugniagesiai atjungė vilkiko akumuliatorių, kad transporto priemonė neužsidegtų, o medikai vairuotoją išvežė į gydymo įstaigą.

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, nuo Tiskūnų Kėdainių link važiavusį vilkiką „MAN“ vairavo 27-erių metų vyras. Pirminiais duomenimis, jis buvo blaivus.

Vairuotojas kelio vingyje nesuvaldė sunkiasvorės transporto priemonės, kuri, kaip paaiškėjo, vežė sunkų krovinį – vilkikas buvo pilnai pakrautas statybinio glaisto kibirais po 20 kg. Krovinys pralaužė priekabos konstrukciją ir pažiro į laukus. Dalis krovinio apgadinta.

Ketvirtadienio rytą buvo matyti, kad kelio danga yra drėgna, pasak pareigūnų,  eismo įvykį galėjo nulemti prastos oro sąlygos. Galbūt nebuvo pasirinktas saugus greitis.

Įvykio aplinkybės tiriamos.

Panašių nelaimių čia jau būta

Vietiniai gyventojai teigia, kad ši vieta pusiaukelėje tarp Apytalaukio ir Tiskūnų – lyg užkeikta, nes panašių avarijų yra buvę ne viena ir ne dvi.

„Eismas šiuo keliu yra labai intensyvus, visi laksto lyg akis išdegę. Pralekia tokiu greičiu, kad net baugu ir prasilenkti. Nesaugu ir su dviračiu kelkraščiu važiuoti, tik spėk trauktis, nes tikrai gali nutrenkti.

Policija čia dažnokai pasirodo, bet vairuotojai vis tiek viršija greitį. Gal ir šiuo atveju taip buvo, o gal kelio danga buvo drėgna – vilkikas slystelėjo ir sunkus krovinys jį apvertė“, – spėliojo viena tiskūnietė.

„Kėdainių mugės“, BPC, Kauno apskr. VPK ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Panašios naujienos