Tęsiasi cukrinių runkelių nuėmimo sezonas. Vežant užaugintą produkciją perdirbėjams, kartais kelyje įvyksta eismo nelaimės. Taip vakar nutiko ir Kėdainių rajone.

Antradienį perpiet Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad nuo kelio nuvažiavo ir apvirto vilkikas. Teigta, kad sužalotų žmonių nėra.

Į įvykio vietą atvykusiems policijos pareigūnams apvirtusio vilkiko vairuotojas paaiškino nesuvaldęs transporto priemonės, tad, šiai apvitus, sunkus krovinys pažiro ant žemės. Vairuotojas tikino, kad pats jis nenukentėjo. Vilkikas su cukriniais runkeliais pakrauta puspriekabe virto į laukus, tačiau viena kelio pusė liko užtverta paties vilkiko.

Šis įvykis įvyko vakar, apie 12.40 val. Krakių sen., Vantainių k., kelyje Krakės–Dovydiškiai–Grinkiškis.

Kaip informavo Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio atstovai, vilkiką DAF vairavo 1991 metais gimęs asmuo. Įvykio metu jis buvo blaivus. Sunkiasvorė transporto priemonė apgadinta, tačiau žmonės nenukentėjo.

Pasak policijos pareigūnų, tokių nelaimių, kai apvirsta cukrinius runkelius arba kitą sunkų krovinį vežančios transporto priemonės, pasitaiko ne taip jau retai. Dažnai tai nutinka žiedinėse sankryžose, kelio vingiuose. Tokias nelaimes dažnai nulemia nepasirinktas saugus greitis, vairavimo patirties stoka, prastos oro sąlygos.

Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.