Šioje vietoje automobilius statyti draudžiama.

Prie Kėdainių centrinės turgavietės (vadinamojo šeštadieninio turgaus) esančio viešojo tualeto jau kuris laikas yra nubrėžtos įspėjamosios geltonos linijos bei pastatytas ženklas, skelbiantis, kad šioje vietoje sustoti bei stovėti draudžiama. 

Tačiau toje vietoje iki šiol yra likę stovėjimo borteliai, kurie glumina vairuotojus – gal vis dėlto automobilius čia statytis galima?

Pasak Kėdainių miesto seniūno Valentino Tamulio, gyventojai turėtų likti budrūs ir vadovautis tik Kelių eismo taisyklėse nurodytais ženklais, kurie perspėja, kad šioje vietoje automobiliams sustoti ir stovėti draudžiama.
„Žmonės, šioje vietoje pasistatę automobilius, jau yra baudžiami. Ženklas galioja ir trečiadieniais bei šeštadieniais, t. y. turgaus dienomis, tad net ir turgaus prekeiviai turi būti budrūs ir šioje vietoje automobilių nestatyti“, – pažymėjo seniūnas.

Jis priminė, kad šioje vietoje uždrausta statyti automobilius atsižvelgiant į tai, kad išvažinėjant iš savivaldybės (jei prie viešojo tualeto yra pristatyta automobilių) praktiškai neįmanoma pamatyti, ar iš kairės pusės atvažiuoja transporto priemonės.

„Taigi, tai kėlė pavojų saugumui“, – pažymėjo seniūnas. Pastačius draudžiamuosius ženklus ir nelikus stovinčių automobilių, matomumas tapo žymiai geresnis.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.