Antradienį, apie 13 val. specialiosios tarnybos skubėjo į Pernaravos seniūniją, kur ties Angirių užtvanka kelyje apsivertė lengvasis automobilis. Įvykio metu sužaloti trys žmonės, vienas jų – nepilnametis.

Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, eismo nelaimė įvyko kelyje Gėluva–Jankūnai–Juodkaimiai. Automobilį „Audi 80“ vairavęs 62-iejų metų vyras kelio vingyje nesuvaldė vairuojamos transporto priemonės, išvažiavo į kelkraštį ir vertėsi. Bendruoju pagalbos telefonu pagalbą iškvietęs asmuo teigė, kad viduje yra prispausti žmonės.

„Iki atvykstant ugniagesiams automobilis „Audi 80“ buvo atverstas nuo stogo ant šono, nukentėjęs asmuo buvo ištrauktas, suteikus pirminę medicininę pagalbą, sąmoningas, sunkios būklės vairuotojas išvežtas į ligoninę. Kartu važiavę moteris ir vaikas buvo nukentėję nestipriai, bet jie irgi išvežti išsamesniam medicininiam patikrinimui“, – teigė ugniagesių gelbėtojų atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Policijos duomenimis, apvirtus automobiliui, sužalojimų patyrė 63-ejų metų keleivė ir 17-metis vaikinas. Kadangi vairuotojas buvo stipriai sužalotas ir išvežtas į ligoninę, jam blaivumo tyrimas buvo atliktas gydymo įstaigoje. Policija atsakymo, ar vyras buvo blaivus, dar neturi.

Įvykio aplinkybės tiriamos.

Kai automobilis buvo patrauktas nuo kelio, ugniagesiai gelbėtojai nuo kelio dangos nuvalė išsiliejusius teršalus ir duženas.

„Kėdainių mugės“, Kauno apskr. VPK ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Panašios naujienos