Čerpės dažnai yra pristatomos kaip pati geriausia stogo danga. Jos puikiai atrodo, jos tarnauja labai daug metų, džiugina ir tai, kad bėgant laikui išlieka jų patrauklumas bei kokybė.

Apie montavimo darbus pasakoja stogdengys Marius. Jis padės suprasti, kaip turi būti atliekamas čerpių montavimas.

Svarbu – tinkamas pasiruošimas

Pirmiausia reikia tinkamai paruošti stogą, konstrukcijas, kadangi tik tokiu atveju dedamos čerpės atlaikys bet kokias oro sąlygas ir tarnaus labai daug metų.

Su kiekvienu gaminiu yra gaunamos instrukcijos, kuriose pateikti esminiai čerpių montavimo darbai. Instrukcijoje yra nurodoma kokios yra saugos taisyklės, kokių įrankių reikia. Deja, ne visi skaito, daugelis galvoja, kad ir patys viską išmano puikiai. Tai dažniausiai ir sukelia įvairias nelaimes”,- teigia Marius.

Keisti dažnai reikia ne tik stogo dangą, tačiau ir konstrukcines dalis. Įvertinkite tai. “Nėra tikslo keisti tik dangą, kai grebėstai arba kitos dalys yra susidėvėjusios. Deja, tai yra veltui išmetami pinigai”,- priduria.

Geros kokybės čerpės

Apskritai darbų kokybę pirmiausia lemia pasirenkama stogo danga. Nusprendus, kad jums labiausiai tinka betoninės čerpės – siūlome rinktis Monier gaminius. Jos ne tik ilgai tarnauja, tačiau ir puikiai atrodo.

Šiais laikais daug dėmesio yra skiriama būsto fasadui. Norisi, kad nuo pamatų iki stogo dangos jis atrodytų puikiai, harmoningai derėtų. Monier čerpės atitinka šiuos poreikius. Greta džiugina ir ilgaamžiškumu, kuris suteikia galimybę džiaugtis patrauklia danga daugelį metų.

O gal samdyti specialistą?

Nors internete informacijos apie montavimo darbus yra tikrai labai daug, tačiau geriausia darbus palikti tiems, kurie juos atlieka kasdien. Tokiu atveju galima nesukti galvos dėl nieko, laukti akis džiuginančio rezultato. Reikia tartis su tais, kurie teikia paslaugas legaliai. Tuomet bus gaunamos garantijos, kurios tampa saugumo rodikliu, kad atliktas darbas bus funkcionalus, tarnaus ilgai ir leis dėl nieko nesukti galvos.

Užs. Nr. 330.