Antradienį priešpiet Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė automatinis „eCall“ pranešimas iš automobilio apie galimai įvykusį eismo įvykį. Niekas nekalbėjo, tik girdėjosi vaikų verksmas.

Į nelaimės vietą, esančią Pelėdnagių sen., Nociūnų k., Vandžiogalos g., nedelsdami išskubėjo medikai, policijos pareigūnai ir ugniagesiai, nes nebuvo aišku, kokios pagalbos gali prireikti.

„Atvykus į vietą, rastos dvi susidūrusios transporto priemonės: lengvasis automobilis „Skoda Superb“ (reg. Estijoje) ir vilkikas „Volvo FH SK177TS“ (reg. Makedonijoje). Prispaustų žmonių nebuvo. Įvykio metu sužeisti du lengvojo automobilio keleiviai, medikai juos išvežė į gydymo įstaigą.

Transporto priemonėms atjungti akumuliatoriai. Panaudojus buksyravimo lyną, lengvasis automobilis patrauktas į šalikelę. Ant važiuojamosios kelio dalies apie 3 m² plote išsiliejęs aušinimo skystis, nuplautas vandeniu ir nušluotos automobilių duženos“, – apie nelaimės vietoje atliktus ugniagesių darbus pranešė Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Eglė Ruchajienė.

Pirminiais duomenimis, abiejų transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs. Eismo įvykis įvyko, kai dėl galimai ant kelio pastebėtos kliūties „Škodos“ vairuotojas stabdė, o tada į automobilio galą įsirėžė vilkikas. Įvykio aplinkybes tiria policija.

Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.