Rajono meras sėda į prabangesnį automobilį

„Tikrai nemaniau, kad kažkada gali tekti raudonuoti dėl automobilio. Maniau, kad būdamas šiuolaikiško gyvenimo sekėju elgiuosi teisingai pasirinkdamas ekonomišką ir ekologišką automobilį. Pradėjęs važinėti BMW i3 markės elektromobiliu, susidūriau su gana nemažža problema – kolegų pašaipomis, kuriomis neslepiama kandumo esą solidaus rajono vadovui netinka važinėti su tokia nediduke mašina. Kadangi esu tikras savojo krašto patriotas ir man Kėdainių įvaizdis svarbus, tai nutariau pakeisti mašiną“, – naujienomis pasidalijo Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius pasidavė kolegų spaudimui, kad reikia sėsti į solidesnę mašiną, ir netrukus pakeis automobilį į prabangesnį.

Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius pasidavė kolegų spaudimui, kad reikia sėsti į solidesnę mašiną, ir netrukus pakeis automobilį į prabangesnį.

S. Grinkevičius lieka ištikimas savo nuostatoms – vėl sės į ekologišką automobilį. Meras pasirinko solidų ir ištaigingą „Tesla Model S“ – 5 durų elektrinį sedaną, kurį 2012 metais į prekybą išleido bendrovė „Tesla Motors“. Tai yra visiškai elektra varomas automobilis, anksčiau vadintas kodiniu pavadinimu „WhiteStar“ (liet. „Baltoji žvaigždė“). „Tesla Model S“ automobilio gamyba pradėta 2012 m. 2013 m. pabaigoje modelio pardavimai viršijo 25 000 visame pasaulyje. Šis modelis tapo pirmuoju elektromobiliu, užėmusiu pirmą vietą kurioje nors šalyje tarp visų naujų parduotų automobilių – tai įvyko du kartus Norvegijoje. 2014 m. rugsėjį visame pasaulyje buvo parduota 47 000 „Tesla Model S“. 85 kWh galios modelis leidžia nuvažiuoti 426 km vien elektra. Kuro sąnaudos siekia 2,64 l/100 km. „Tesla Model S“ yra laimėjęs kelis geriausio automobilio apdovanojimus, tarp kurių yra 2013 m. Pasaulio metų žaliasis automobilis.
Daugumoje rinkų modelio kainos prasideda nuo 72 600 eurų. Kaina S. Grinkevičiaus negąsdina. „Ko nepadarysi dėl gero rajono įvaizdžio. Juk mūsų visų siekis Kėdainius padaryti klestinčiu rajonu. Jei tam reikia ir prabangios rajono vadovo mašinos, tai į tokią ir sėsiu“, – šypsojosi S.  Grinkevičius.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.