Dešimtą kartą vykusioje Kėdainių rajono gabių mokinių pagerbimo šventėje apdovanoti 87 gabiausieji krašto mokiniai, padėkota jų mokytojams bei tėveliams.

Plaukimo treneris didžiuojasi savo auklėtiniais (iš kairės) Darijumi Astrausku, Gvidu Šutkumi ir Simu Jurevičiumi, kurie pastaruoju metu iš varžybų tuščiomis negrįžta.

Plaukimo treneris didžiuojasi savo auklėtiniais (iš kairės) Darijumi Astrausku, Gvidu Šutkumi ir Simu Jurevičiumi, kurie pastaruoju metu iš varžybų tuščiomis negrįžta.ja

Pernai išskirtinio dėmesio sulaukė 83 jaunuoliai.

Nuo fondo įsteigimo piniginiais prizais jau paskatinta per tūkstantis rajono mokinių, kuriems buvo skirta daugiau nei 200 tūkstančių litų.

Į išskirtinį renginį atėjęs šeštokas Simas Jurevičius, didžiuodamasis ne tik plaukimo baseine iškovotais medaliais, bet ir už juos skirta savivaldybės pinigine premija, pirmiausia dėkojo tėveliams, kurie jį atvedė į baseiną: „Kai tėvai mane atvedė į baseiną nelabai buvau patenkintas. Tačiau dabar nėra dienos, kad nenorėčiau plaukti. Labai džiaugiuosi atradęs save, o dar smagiau dėl gerėjančių rezultatų. Kasdien plaukioju bent po tris valandas ir tai atsiperka medaliais varžybose. Turiu svajonę – tapti Lietuvos čempionu. Manau, kad trenerio Tomo Pakščio padedamas ją tikrai įgyvendinsiu.“

Sesutes Elzę ir Ainę Kaziukonytes į šventę palydėjo mama ir tėti.

Sesutes Elzę ir Ainę Kaziukonytes į šventę palydėjo mama ir tėti.

Sesutės Ainė ir Elzė Kaziukonytės pagerbtos už puikius muzikinius pasiekimus. Mergaitės groja ne vienerius metus ir neįsivaizduoja savęs be muzikos: „Mums labai patinka groti, tad mes mielai muzikuojame ne tik Muzikos mokykloje, bet ir namuose. Esame dėkingos už pamokas ir savo mokytojoms, ir mamai, kuri mums ir padrąsina, ir padeda.“

Gabių vaikų pagerbimo šventėje dalyvavę rajono vadovai ir verslininkai jaunimui linkėjo ir ateityje daug dirbti bei siekti užsibrėžtų tikslų. „Kėdainiai yra miestas lyderis ir toks bus ateityje, nes mūsų krašte netrūksta gabaus ir talentingo jaunimo“, – sakė rajono mero pavaduotoja Nijolė Naujokienė.

Šviesiosios gimnazijos abiturientas Žygimantas Civilka puikiai apsirodė ekonomikos olimpiadose ir konkursuose.

Šviesiosios gimnazijos abiturientas Žygimantas Civilka puikiai apsirodė ekonomikos olimpiadose ir konkursuose.

Akcinės bendrovės „Lifosa“ direktorius Jonas Dastikas, gabiausiems vaikams linkėjo neišbarstyti talentų.

Bendrovės „Daumantai LT“ direktorius Saulius Grinkevičius jaunimą ragino nesustoti ties pasiektais rezultatais, o nuolat tobulėti.

Koncerno „Vikonda“ atstovai taip negailėjo gerų ir drąsinančių žodžių gabiausiems krašto mokiniams.

Perspektyviam ir darbščiam jaunimui išdalijus padėkas už pasiekimus olimpiadose ir konkursuose gerą nuotaiką dalijo jaunatviškasis Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinis ansamblis „Jazz Island“.

 

[tribulant_slideshow gallery_id=”68″]

Panašios naujienos