Susumavus besibaigiančių mokslo metų Kėdainių rajono mokyklų žaidynių rezultatus paaiškėjo, kad kaimo vietovių mokyklų grupėje nugalėjo Truskavos pagrindinė mokykla, per plauką įveikusi ir antrojoje vietoje palikusi Dotnuvos pagrindinę mokyklą. Trečiąja vieta džiaugėsi Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos sportininkai.

LSU „Aušros“ progimnazijos kūno kultūros mokytojai džiaugėsi pirmąja vieta.

LSU „Aušros“ progimnazijos kūno kultūros mokytojai džiaugėsi pirmąja vieta.

Gimnazijų ir miesto progimnazijų nugalėtoja tapo LSU „Aušros“ progimnazija, antri liko Krakių M. Katkaus gimnazijos, treti – „Ryto“ progimnazijos sportininkai.

Atsiimdamas padėką Krakių M. Katkaus gimnazijos direktorius Alanas Magyla įvardijo, kokia antrosios žaidynių vietos kaina: „Mes labai aktyviai dalyvavome šiose žaidynėse. Į varžybas mokiniai vyko net 57 kartus. Iš viso į jas išleidome 644 mokinius, nors mokinių turime bemaž perpus mažiau. Į vienas varžybas vidutiniškai vyko 11 mokinių. Važiuodami į žaidynes mūsų gimnazijos autobusai nuvažiavo 5 258 kilometrus. Tam išleidome per pusantro tūkstančio eurų. O kad galėtų dalyvauti žaidynėse, mokiniai praleido 3 864 pamokas. Galime tik pasidžiaugti, kad tie praleidimai mokslams nepakenkė.“

Iš viso rajono žaidynėse dalyvavo 2 502 mokiniai, jie atstovavo 324 komandoms.

Padėkos įteiktos Truskavos pagrindinės mokyklos atstovams.

Padėkos įteiktos Truskavos pagrindinės mokyklos atstovams.

Pasak žaidynes koordinavusio kūno kultūros mokytojo Bronislovo Šimokaičio, kėdainiečiai jau keleri metai yra aktyvūs žaidynių dalyviai: „Džiugu, kad šiam renginiui baigiantis galime pasidžiaugti gerais rezultatais. Mūsų komandos dalyvavo beveik visose rungtyse. Nevykome tik į rankinio, šaudymo ir dviračių varžybas. Mūsų kaimo vietovių mokyklos parodė penktąjį rezultatą šalyje, o gimnazijos ir miesto progimnazijos tikrai papuls tarp prizininkų, nes dar nėra suvesti paskutinių varžybų rezultatai. Aukštų vietų pasiekiame krepšinio, futbolo, kvadrato, šaškių, turizmo, keturkovės rungtyse. Galiu tik padėkoti visų mokyklų vadovams ir kūno kultūros mokytojams už aktyvumą ir vaikų skatinimą sportuoti.“

Žaidynių uždarymo šventėje dalyvavusi Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos vadovė Laima Trinkūnienė gyrė kėdainiečius už aktyvumą. „Esate vieni aktyviausių šalies kūno kultūros mokytojų. Jūs sugebate puikiai vaikams skiepyti meilę sportui ir judėjimui. Džiugu, jog tai atsispindi ir geruose mokinių varžybų rezultatuose“, – sakė L. Trinkūnienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.