Seną tėvų, o gal senelių laikus menantį  baldą vos per savaitę galima pakeisti neatpažįstamai. Medekšių kaime įsikūrusi įmonė „Medėkšių baldai“ jau daugiau nei dešimtmetį užsiima senų baldų restauravimu. Tad kam pirkti visiškai naują, jei galima žymiai pigiau atnaujinti seną?

baldaiIlgametę senų baldų restauravimo patirtį turintis Aidas Savickas antram gyvenimui yra prikėlęs ne vieną šimtą minkštųjų baldų.
„Iš senų, susidėvėjusių baldų padarome praktiškai naujus. Restauruojame visokius baldus, taip pat ir menančius tarybinius laikus ar antikvarinius“, – sakė A. Savickas.
Meistras dirbtuvėse naujomis dalimis pakeičia praktiškai viską – lieka tik medinis baldo karkasas. Pakeičiamos susidėvėjusios spyruoklės, porolonas, lūžusi mediena, įvairios kitos, netgi smulkiausios detalės, pavyzdžiui ratukai ar kojelės.

Šimtai audinių pavyzdžių
Pakeičiami ir seni, susidėvėję audiniai – klientas turi galimybę iš itin plataus spalvų, raštų pasiūlos išsirinkti patį tinkamiausią. „Audinių pavyzdžių turime išties nemažai – bendradarbiaujame su keturiomis firmomis. Vykstame pas klientus, padedame jiems išsirinkti, patariame, koks variantas būtų geriausias. Medžiagų pavyzdžių turime net ir išrankiausiam skoniui“, – sakė A. Savickas.
Restauravimu užsiimančiai įmonei ne bėda naujam gyvenimui prikelti ir dirbtine ar tikra oda aptrauktus minkštuosius baldus.
Be to, pasak meistro, įmanoma atnaujinti ir automobilines sėdynes – pasirinktinai oda ar medžiaga. Tad į bendrovę „Medėkšių baldai“ gali kreiptis ir transporto įmonės – automobilinės sėdynes bus restauruotos greitai ir kokybiškai.

Klientams rūpintis transportu nereikia
Pasak A. Savicko, įmonė savo paslaugas teikia ne tik Kėdainių rajone, bet ir artimiausiuose – Jonavos ir Ukmergės rajonuose.
„Pas klientus į bet kokią vietą atvykstame su savo transportu – pasiimame seną baldą, o jį suremontavę, pristatome klientui tiesiai į namus, jei reikia, ir surenkame. Tad dėl pervežimo žmonėms rūpintis tikrai neverta. Atvykę susideriname norimų audinių raštus, spalvas, aptariame kainas“, – sakė A. Savickas.
Be to, pasikonsultuoti galima ir elektroniniu paštu – klientas atsiuntęs senų baldų nuotraukas gauna išankstinę konsultaciją, koks restauravimo variantas būtų geriausias.
Vienas baldas, pavyzdžiui dvisėdis fotelis, gali būti restauruotas per tris dienas. Didesnis, pavyzdžiui, kampas, greičiau nei per savaitę.
„Dirbame, stengiamės, kad žmonės būtų patenkinti. Į kiekvieną klientą žiūrime atsakingai, dirbame kruopščiai ir kokybiškai“, – sakė patyręs, daugiau nei 15 metų baldus restauruojantis A. Savickas.

Norintys pasikeisti savo minkštuosius baldus, žmonės turi rinktis atsakingai. Mat atmestinai ir nekokybiškai padaryta restauracija gali pridaryti nemažų papildomų išlaidų.
„Ne vieną kartą teko taisyti kitų restauratorių padarytą broką. Ne kartą pasitaikė atvejų, kai klientai kreipiasi į mus prašydami perdaryti viską taip, kaip ir turi būti – kokybiškai, tvarkingai, patvariai“, – sako A. Savickas.
Jis džiaugiasi, kad tie patys klientai, patenkinti baldų restauravimo kokybe, į jį kreipiasi ir dar kartą. „Tokių žmonių yra labai daug – tiek iš Kėdainių, tiek ir iš Ukmergės bei Jonavos rajonų. Atsiliepimai išties geri – juk jei klientai nebūtų patenkinti, nedirbtume“, – šyptelėjo pašnekovas.

Baldų restauravimo įmonė „Medėkšių baldai“
(Medekšių k., Kėdainių r.).
Kontaktinis telefonas: 8 614 40 091

3 komentarai

  1. Vilnius

    Iš ties labai gražu ir verta dėmesio. Manau labai malonu būtų atkurti savo močiutės senus baldus, juk tiek prisiminimų atgytų. Taip pat ir žvelgiant iš ekologiškumo pusės svarbu skatinti vertinti bei tausoti daiktu, o ne juos išmesti.

    Atsakyti
  2. Biuro baldai Vilnius

    Tikrai ne viską norisi ir verta restauruoti. Kartais norisi tiesiog atsinaujinti iš pagrindų, pakeičiant ne tik gobeleną, susidėvėjusias spyruokles, bet baldų stilių. Nors šiaip tikrai nebloga mintis pernelyg vartotojiškoje visuomenėje. Kažkokį sentimentus keliantį baldą prikelti antram gyvenimui tikrai smagu, bet kokius atitarnavusius savo laiką darbo kambario baldus tikrai derėtų pakeisti naujais, modernesniais.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.