Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos pirmenybėse kovojantis Kėdainių „Nevėžis“ po pertraukos dvikovas tęsia pergalingai.

futbolas1Išvykoje kėdainiečiai rezultatu 2:0 įveikė Gargždų „Bangos“ vienuolikę.

„Nevėžis“ antrąją sezono dalį pradėjo kiek pasikeitęs. Pirmiausia pasikeitimai įvyko trenerių štabe – vietoje trenerio Dariaus Urbelionio „Nevėžio“ komandą treniruoja puikiai Kėdainiams žinomas futbolo specialistas Saulius Vertelis.

Vietoje išvykusių žaidėjų F. Paim ir Armando bei traumuoto D. Werling „Nevėžio“ komandoje kamuolį gainioja puolėjas Simonas Babilius (pirmajame rate žaidė FK „Šilutė“), futbolininkas iš Egipto Farouk Attia (Hurghados spoting club) ir Alison Moreira, pirmąją sezono dalį praleidęs FK „Klaipėdos Granitas“ bei Kretingos „Minijoje“.

Būtent Alison Moreira Gargžduose atidarė kėdainiečių sąskaitą, kamuolį į šeimininkų vartus 50-ąją dvikovos minutę pasiuntęs nuo virpsto.

74-ąją minutę „Nevėžio“ pranašumą šiame susitikime užtvirtino Aivaras Lyberis.

Pirmojo rato dvikova Kėdainiuose tarp „Nevėžio“ ir Gargždų futbolininkų pasibaigė minimalia kėdainiečių pergale 1:0.

Kitas rungtynes „Nevėžio“ žaidėjai žais rugpjūčio 2 dieną išvykoje su „Palangos“ komanda.