Po smarkių šios savaitės liūčių senajame kelyje į Dotnuvą, ant tilto per Smilgos upelį, atsivėrė didžiulė maždaug 4 metrų gylio smegduobė.

Matyt, nuokalnėn tekėjęs vanduo po asfaltu buvusį gruntą plovė ne vienerius metus, o pastarosiomis dienomis kaip iš kibiro pylęs lietus galutinai baigė savo darbą. Apie atsivėrusią duobę naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį miesto seniūnui pranešė policijos atstovai, gavę gyventojo pranešimą bendruoju pagalbos numeriu.

Ketvirtadienio rytą seniūnijos darbuotojai į atsivėrusią smegduobę pylė žemes, padėti sutiko ir kelininkai. Kauno regiono kelių Kėdainių kelių tarnyba atsiuntė greiderį, kuriuo reikėjo nugramdyti apaugusius kelkraščius. Taip pat reikės išgenėti krūmus, sutvarkyti tiltą apaugusius medžius.

Miesto seniūnija šiais metais buvo pradėjusi tvarkyti daug metų užmirštą senąjį kelią į Dotnuvą – išasfaltavo duobes. Taip norėta paskatinti šiuo keliu turistus vykti į žydų genocido vietą, nes jis – trumpesnis už keliuką, vedantį į šią atokią vietą.

Vienu metu iškritus gausiam lietaus kiekiui spėjama  tik šalinti padarinius. Kauno gatvėje, ties vieno gyventojo namu lietus išplovė šaligatvį, nuošliaužos vieta buvo užpilta jau du kartus, tačiau ji toliau slenka į Nevėžio pusę. Palijus dar smarkesniam lietui, ten irgi gali atsiverti smegduobė. Didžiulė išgriova atsirado ir ties kapinėmis: prie autobusų stotelės didžiulis vandens kiekis išplovė molio masę ant gatvės.

Liūtys pridarė žalos ir sodų bendrijose „Užuovėja“ ir „Rasa“. Vairuotojams apskritai patariama šiuo metu atsargiai važiuoti lietaus apgadintais keliais, nes didžiulės nuograužos kelia pavojų.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.