Ansamblis - dar be pavadinimo, tačiau visus narius vienija noras dainuoti ir dovanoti savo dainas publikai.

Ansamblis – dar be pavadinimo, tačiau visus narius vienija noras dainuoti ir dovanoti savo dainas publikai.

Būrys puikų balsą turinčių moterų su didžiausiu malonumu renkasi į choro repeticijas, vykstančias Lietuvos sveikatos mokslų Kėdainių „Aušros“ progimnazijoje.

Muzikos mokytojas Vytautas Greičius moteris į chorą subūrė mokyklos 30-mečio koncertui, kuris vyko spalio mėnesį.

Puikus debiutas pavykęs puikiai, tad tiek muzikos mokytojas, tiek ir choristės nusprendė – koncertuoti ir dovanoti bendruomenei koncertus, reikia ir toliau.

„Moterys, būdamos „Aušros“ mokyklos mokinėmis, mėgo dainuoti ir dainavo mokyklos ansamblyje, chore. Dabar šioje mokykloje mokosi jų vaikai, kurie taip pat dainuoja. Džiugu, kad jos dainuoja ir dabar – toje pačioje „Aušros“ progimnazijoje“, – sakė V. Greičius.

Tad nutarta padainuoti dar, tik jau mažesniame kolektyve – šiuo metu jame yra 12 moterų, taip pat ir buvusios „aušrietės“ Roberta ir Liveta, šiuo metu besimokančios Šviesiojoje gimnazijoje.

Ansamblis kol kas dar be pavadinimo, tačiau jo debiutas jau įvyko: „Aušros“ progimnazijoje mokyklos bendruomenei skirtame kalėdiniame koncerte.

„Po vieną dainą atliko mamos Jurga, Giedrė, Aušra bei Živilė su dukromis bei sūnumi – pradinių klasių mokiniais. Jiems talkins ir kitos ansamblietės“, – sakė ansamblio vadovas V. Greičius.

Šiuo metu ansamblio repertuare – 5 dainos.

Jau netrukus, sausio mėnesį, moterys dainuos Josvainiuose – sveikins „Sonatos“ ansamblį šio kolektyvo 20-mečio proga.

Netrukus vyks rajoninis „Sidabrinių balsų“ turas, tad, jei bus spėta pasiruošti, kolektyvas pasirodys ir ten.

„Ansamblio susikūrimas labai smagus įvykis man. Juolab kad vokalinių kolektyvų rajone nėra daug. Kolektyvas dainuoja tribalses dainas. Mus vienija daina, gera nuotaika. Dėkoju moterims, kad kartu kuriam, dainuojam, repetuojam, kad dainuoja ir jų vaikai. O viso to atlygis – malonus skambesys ir nuoširdus bendravimas“, – šypsojosi V. Greičius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.