Ryt, lapkričio 19 d. Kėdainių kultūros centro folkloro ansamblis „Jorija“ kviečia kėdainiečius kartu paminėti gražią šio kolektyvo kūrybinės veiklos sukaktį. Koncertas vyks Vilainių skyriuje.

1977 metais įkurtas ansamblis „Jorija“, daugiausia puoselėjantis Aukštaitijos regiono etninę kultūrą ir paveldą, yra nuolatinis Dainų švenčių, tarptautinių ir respublikinių folkloro festivalių bei įvairių švenčių, kultūrinių renginių dalyvis, kuris garsina Kėdainių vardą Lietuvoje ir užsienyje, aktyviai dalyvauja koncertinėje, edukacinėje, etninės kultūros sklaidos veikloje. Šiam kolektyvui vadovauja Kėdainių krašto kultūros premijos laureatė Regina Lukminienė.

Gimtadienį švęs draugų ir gerbėjų apsuptyje

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriuje vyksiančiame šventiniame koncerte scenoje pasirodys ne tik „Jorijos“ kolektyvo nariai, bet ir svečiai – folkloro ansambliai: „Verdenė“ iš Pakruojo, „Sūduonia“ iš Kazlų Rūdos, „Žiedupė“ iš Krakių kultūros centro ir „Seklyčia“ iš Akademijos kultūros centro.

Šventėje kviečiami dalyvauti ir visi rajono gyventojai, kuriems yra brangus mūsų protėvių palikimas – senovinės dainos, rateliai, žaidimai, smulkioji tautosaka.

Koncerto pradžia – šį šeštadienį, 14 val.

Kėdainių mugės“ ir organizatorių inf.

Kėdainių KC nuotr.

Panašios naujienos