Kol kėdainiečiai grupėmis traukė į senąjį miesto parką, kur turėjo vykti Andriaus Mamontovo naujausio dainų albumo „Degančios akys“ pristatymas, pats atlikėjas aplankė Dotnuvos slaugos namus ir tenykščiams gyventojams surengė trumpą išskirtinį koncertą.

Su 2jaunimo linija“ daug dirbantis atlikėjas Andrius Mamontovas rado laiko ir slaugos namuose gyvenantiems seneliams.

Su 2jaunimo linija“ daug dirbantis atlikėjas Andrius Mamontovas rado laiko ir slaugos namuose gyvenantiems seneliams.

„Mane pakvietė ir aš mielai sutikau. Senatvė yra natūralus žmogaus gyvenimo etapas. Į ją reikia žiūrėti pagarbiai ir branginant kiekvieną minutę. Žmogus laimingas ir turtingas dėmesiu turi būti visą gyvenimą, neišskiriant nei vaikystės, nei senatvės. Man buvo labai malonu čia sutikti labai dėmesingus klausytojus. Esu sujaudintas šio apsilankymo. Šių namų vadovams linkiu ir toliau bendrauti su mūsų šalies meno bei muzikos pasaulio atstovais, kurie tikrai ras laiko atvažiuoti į svečius bei praskaidrinti slaugos namų gyventojų kasdienybę“, – padainavęs keletą populiarių dainų dotnuviškiams sakė A. Mamontovas.

Slaugos namų gyventojai ir darbuotojai koncerto klausėsi gana atidžiai, tad atlikėjui paliko dėmesingų klausytojų įspūdį.

Slaugos namų gyventojai ir darbuotojai koncerto klausėsi gana atidžiai, tad atlikėjui paliko dėmesingų klausytojų įspūdį.

Garsų atlikėją ir visuomenės veikėją į Dotnuvą pakvietęs slaugos namų direktorius Vytautas Gogaitis sakė, kad tokiam žingsniui ryžosi pamatęs koncerto Kėdainiuose reklaminį plakatą: „Tiesiog spontaniškai pagalvojau, gal pabandyti laimę ir susisiekti su Andriaus Mamontovo vadybininkais. Kai tai padariau, po kelių valandų sulaukiau atsakymo, jog dainininkas mielai mus aplankys ir pradžiugins trumpu pasirodymu. Smagu, kad toks Lietuvai nusipelnęs žmogus nepasididžiavo ir užsuko į mūsų namus.

Aš vadovaujuosi nuostata, kad slaugos namų gyventojams reikia ne tik šilto maisto ir švarios patalynės, bet ir kiek įmanoma įdomiau bei prasmingiau praleisti laisvalaikį.

Šie metai mums ypač turtingi garbių svečių vizitų: turėjome viešnią – šalies Prezidentę Dalią Grybauskaitę, Kauno vyskupą Kęstutį Kėvalą, Švento Kazimiero ordino magistrą Henriką Armošką – Eismontą. Patys stengiamės kai kur išvažiuoti, tad gyvenimą pagal galimybes praskaidriname“, – puikiai pavykusiu šiltu susitikimu džiaugėsi V. Gogaitis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.