Visoje Lietuvoje lapkričio 7 – 8 dienomis vyko prevencinė akcija „Nelegali mediena“. Ji neaplenkė ir VĮ Kėdainių miškų urėdijos administruojamose teritorijose. 

Akcijos „Nelegali mediena“ metu buvo nustatyti du pažeidimai, dėl vieno kreiptasi į policiją (VĮ Kėdainių miškų urėdija nuotr.).

Akcijos „Nelegali mediena“ metu buvo nustatyti du pažeidimai, dėl vieno kreiptasi į policiją (VĮ Kėdainių miškų urėdija nuotr.).

Akcijoje dalyvavo dviejų įstaigų: Valstybinės miškų urėdijos ir Kėdainių miškų urėdijos valstybiniai miškų pareigūnai. Akcijos metu, urėdijos administruojamoje teritorijoje buvo tikrinami gabenamos ir parduodamos medienos dokumentai. Pasak urėdijos miško želdinimo ir miško apsaugos inžinieriaus Stepo Repečkos, akcijos metu patikrinus keletą medieną vežančių transporto priemonių, nustatyti du pažeidimai.
„Vieno patikrinimo metu nustatėme netvarkingai užpildytų dokumentų atvejį, kito patikrinimo metu – smulkią vagystę. Nuostoliai siekia apie 19 eurų“, – sakė inžinierius. Kaip įtarta, pilietis vežė pagrobtą medieną iš Ąžuoloto girinkijos. Dėl pastarojo įvykio buvo kreiptasi į Kėdainių rajono policijos komisariatą, pradėtas ikiteisminis įvykis.
Tokios akcijos vykdomos kelis kartus per metus. Pagrindinis jų tikslas – prevencija. „Didelių pažeidimų nefiksuojame, dažniausiai jie būna smulkūs. Pastebime, kad žymiai drausmingesnės – įmonės, o pažeidimų dažniau padaro pavieniai asmenys“, – sakė S. Repečka.

Panašios naujienos