Nors mokslo metai dar birželio pradžioje užvertė paskutinius puslapius, tačiau Akademijos gimnazijos sportininkams pirmasis vasaros mėnuo buvo itin darbingas. Birželio 7 dieną Kaune vyko Olimpinės dienos renginiai ir Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės rungtynės. Akademijos gimnazijos 5-6 klasių komanda sėkmingai įveikusi rajono, zonos ir tarpzoninių varžybų dalyvius dalyvavo finalinėse kaimo mokyklų „Drąsių, stiprių, vikrių“ varžybose. Visų metų intensyvus darbas lėmė puikų pasirodymą – iškovota pirma vieta. Finalinių varžybų apdovanojimai iškilmingai buvo įteikti Olimpinės dienos šventėje.

Jaunieji akademijos sportininkai už gražias pergales sulaukė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės sveikinimų.

Birželio 11 -14 dienomis akademiškiai turistai dalyvavo tradicinėse turizmo technikos varžybose „Pažinkime Lietuvą“. Varžytis teko ne tik su stipriausiomis Lietuvos turizmo technikos komandomis, bet ir su svečiais iš Latvijos bei Ukrainos: penki Akademijos gimnazijos turistai asmeninėse varžybose tapo nugalėtojais ir prizininkais. Tai ne pirmas Akademijos turistų laimėjimas. Per praėjusius mokslo metus gimnazijos turistų būrelio nariai dalyvaudami respublikinėse ir tarptautinėse komandinėse varžybose iškovojo 14 pirmųjų vietų, 6 kartus buvo antri, 2 kartus treti.

Pasak Akademijos gimnazijso kūno kultūros mokytojo Rimvydo Proscevičiaus, praėję mokslo metai buvo dosnūs sportinėmis pergalėmis Akademijos gimnazijai Lietuvos mokyklų žaidynėse: iškovotos 4 taurės – pirmąją vietą laimėjo merginos turizmo technikos rungtyje ir kaimo mokyklų „Drąsių, stiprių, vikrių“ 5-6 klasių komanda, antrąsias vietas laimėjo vaikinai turizmo technikos rungtyje ir 5-6 klasių „Drąsių, stiprių, vikrių“ komanda, rungtyniavusi ne tik su kaimo, bet ir miesto gimnazijomis.