Pasak akademiškio Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataro Mykolo Arlausko, Lietuvos televizijos kultūrinių laidų dėmesio vertu koncertu „Mes dotnuviai“, vykusiu atnaujintuose Akademijos kultūros namuose, Dotnuvos seniūnijos saviveiklininkai užbaigė spalio 1-ąją startavusias penkioliktąsias rajono Kultūros ir meno dienas.

Saulius Grinkevičius gyrė folkloro ansamblio „Seklyčia“ narius už meilę liaudies menui ir tradicijoms.

Saulius Grinkevičius gyrė folkloro ansamblio „Seklyčia“ narius už meilę liaudies menui ir tradicijoms.

Dotnuvos seniūnijos meno mėgėjai ne tik traukė skambias dainas, trypė trankius šokius, žaidė liaudiškus žaidimus, bet ir pagerbė nusipelniusius buvusius kolektyvų vadovus bei padėkojo dabartiniams saviveiklos vėliavnešiams.

Dotnuviškiai neslėpė, kad turiningai ir gražiai leidžia laiką į prasmingos kultūros puoselėjimo receptą įdėdami po samtį darbštumo, žiupsnelį fantazijos bei dar įberdami kantrybės, meilės, kūrybiškumo bei grožio.

Po poros valandų nuoširdaus ir šilto koncerto rajono vadovai dėkodami saviveiklininkams kolektyvų vadovams pažadėjo išvyką į kalėdiškai papuoštą Vilnių.

O verslininkas Saulius Grinkevičius, aplankęs visų seniūnijų koncertus ir po kiekvieno finansiškai paskatinęs po vieną ar du labiausiai patikusius kolektyvus, be dovanų nepaliko ir dotnuviškių. Jo premijos teko Onos Auškalnienės vadovaujamam folkloro ansambliui „Seklyčia“ bei Reginos Matulienės vadovaujamai jaunimo šokių grupei „Ainiai“. Pasak S. Grinkevičiaus, dotnuviškiai puikūs ir darbštūs žmonės, mokantys ne tik gerai dirbti, bet ir šauniai leisti laisvalaikį. Jis ypač negailėjo pagyrų bene vyriausiai Dotnuvos seniūnijos saviveiklininkei 88 metų Bronislavai Gaučienei, kuri daugelį metų yra aktyvi folkloro ansamblio „Seklyčia“ narė.

[tribulant_slideshow gallery_id=“62″]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.