Šiąnakt Dotnuvos sen., Akademijos miestelyje vagys įsisuko į du vilkikus. Iš jų pavogtas kuras. Dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kauno apskr. VPK Komunikacijos poskyris praneša, kad apie įvykdytą vagystę pranešta šiąnakt, apie 03.15 val. Nukentėjusieji nuo ilgapirščių nurodė, kad iš vilkiko MAN pavogta apie 150 litrų dyzelinio kuro, o iš šalia stovėjusio vilkiko „Mercedes-Benz“ pavogta apie 200 litrų dyzelinio kuro. Padaryta turtinė žala siekia apie 550 eurų.

„Vilkikai priklauso Lietuvos įmonei. Jie stovėjo aptvertoje teritorijoje.

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR Baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d. (vagystė). Jei ilgapirščiai būtų sučiupti, jiems gali būti skirti viešieji darbai arba bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Vilkikai – dažnas vagių taikinys

Kėdainiai yra Lietuvos viduryje, tad per mūsų rajoną pravažiuoja daugybė vilkikų. Jų vairuotojai ilgą laiką praleidžia kelyje, pagal esamus reikalavimus privalo laikytis darbo ir poilsio režimo, tad dažnai sustoja pailsėti kokioje nors aikštelėje. Ne vienas vilkiko vairuotojas buvo apvogtas Truskavos aikštelėje, tokių vagysčių būna ir kitose rajono vietose. Dažniausiai yra vagiamas kuras.

Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.