Šią savaitę „Nevėžio“ krepšininkai pradėjo pasiruošimą būsimam sezonui. Į Kėdainius atvykę žaidėjai skuba į pirmąsiais treniruotes. Jose – ir patyrę žaidėjai, ir perspektyvus jaunimas. 

Pirmosios treniruotės skirtos fiziniam parengimui.

Pirmosios treniruotės skirtos fiziniam parengimui.

„Gana sėkmingai buriame komandą. Joje norime turėti ir patyrusių krepšininkų, ir puikiai žaidžiančio vietinio jaunimo. Panašu, kad mūsų norai bus įgyvendinti, nes jau nuo pirmosiose treniruotėse turime dešimt krepšininkų. Ypač smagu, kad noriai su komanda sportuoja jaunimas: Domas Šelekas, Aldas Gedeika ir Vainius Steponavičius“, – sakė krepšinio klubo „Nevėžis“ direktorė Ingrida Marijošienė.
Kėdainių ekipa pasirašė sutartį su Toni Prostranu ir Jermaine‘u Love‘u. Prie jo prisijungė dar du legionieriai: amerikietis vidurio puolėjas Robertas Thurmanas ir puolėjas iš Serbijos Ivanas Smiljaničius.
27 metų 208 cm ūgio vidurio puolėjas amerikietis praėjusį sezoną žaidė „Union Tours Metropole Basket“. Robertas Thurmanas vidutiniškai pelnydavo po 14 taškų, atkovodavo po 8 kamuolio ir atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus.

Kartu su patyryusiais krepšininkais „Nevėžio“ treniruotėse sportuojaa ir jaunimas (iš kairės) Algas Gedeika, Domas Šelekas ir Vainius Steponavičius.

Kartu su patyrusiais krepšininkais „Nevėžio“ treniruotėse sportuoja ir jaunimas (iš kairės) Aldas Gedeika, Domas Šelekas ir Vainius Steponavičius.

27 metų 200 cm ūgio serbas Ivanas Smiljaničius atvyko iš Pančevo „Tamis“ klubo. Lengvojo ir sunkiojo krašto puolėjo pozicijose galintis rungtyniauti atletas prabėgusiame Serbijos pirmenybių sezone ant parketo praleisdavo po 34 minutes, įmesdavo 16,8 taško, atkovodavo 4,8 kamuolio, atlikdavo 1,3 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 18,3 naudingumo balo. I.Smiljaničius tritaškius metė 44,7 proc. tikslumu.
„Nevėžis“ šį tarpsezonį taip pat pasirašė sutartį Simonu Kymantu. Kėdainių garbę gins ir Deividas Kumelis, Arminas Kelmelis, Ignas Vaitkus, Paulius Petrilevičius, Mantas Kazonas.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.