Geros žinios kėdainiečiams – automobilių stovėjimo aikštelė prie Kėdainių ligoninės bus atidaryta dar šiais metais. Sparčiai vykdomi darbai leido žymiai paankstinti aikštelės atidarymo datą, tad gyventojams kęsti nepatogumus liko visai nedaug laiko.

„Bus papildomai įrengta daugiau nei 200 stovėjimo vietų, o pati aikštelė bus pritaikyta tiek judėjimo, tiek regos negalią turintiems asmenims“, – sakė Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis. Jis negailėjo pagyrų darbaus atliekančiai bendrovei iš Jonavos „Hidrotechnika“.

„Džiugu, kad tai vieni iš nedaugelio rangovų, kurie darbus daro gerai, laiku ir sparčiai. Planuose buvo numatyta šią aikštelę padaryti per dvejus metus, tačiau rangovai įsipareigojo ją pabaigti jau šiais metais. Šiai dienai jau yra padaryti aikštelės pagrindai, šaligatviai. Belieka tuos pagrindus sutankinti, uždėti dangą“, – trumpai būsimus darbus pristatė administracijos direktorius ir pabrėžė, kad atliekamų darbų sparta didžiausia dalimi priklauso nuo rangovo pasirinkimo, nuo jo požiūrio į darbą.

„Hidrostatyba“ pernai metais įrenginėjo dalį J. Basanavičiaus gatvės šaligatvių – ir tuomet įmonės darbuotojai darbus atliko greitai ir be problemų.

„Garantuojame, kad atidarius aikštelę vietos užteks visiems“, – tikino O. Kačiulis.

Įrengus naująją automobilių stovėjimo aikštelę, eismas prie ligoninės bei Kėdainių pirminio sveikatos priežiūros centro nesikeis: žiedinis apvažiavimas bei atkarpa, kurioje eismas vyksta viena puse, liks.

Bendra visos sutarties vertė siekia 293 tūkst. eurų, darbų jau atlikta už 117 tūkst.

Panašios naujienos