Piarnu (Estija) baigėsi Baltijos šalių jaunimo lengvosios atletikos komandinis čempionatas. Kėdainių sportininkai ženkliai prisidėjo, kad Lietuvos komanda iškovotų vicečempionės titulą. Tris kartus ant pirmosios vietos pakylos lipo Adas Dambrauskas.

Sportininkas pasiekė asmeninį rekordą 100 m bėgimo rungtyje -10.54 sek. bei įvykdė Europos U20 čempionato normatyvą.

Adas buvo greičiausias ir 200 m rungtyje. Naujas jo asmeninis rekordas – 21,68 sek.

4×100 m estafetės bėgime A. Dambrauskas (kartu su Aisčiu Manton, Dovydu Jociumi ir kėdainiečiu Gediminu Kulpavičium) taip pat iškovojo pirmą vietą.

Varžybose krito ir Lietuvos 17-mečių vaikinų 110 m barjerinio bėgimo Lietuvos rekordas – Gediminas Kulpavičius finišavo pirmas, šią distanciją įveikęs per 14.34 sek.

Abiejų sportininkų trenerė Kėdainiuose – Neringa Daugėlienė.

5 000 m sportinio ėjimo rungtyje 3 vietą iškovojo Aiva Bilevičiūtė (28:28,54min.). 800 m distancijoje Ugnė Dirsytė finišavo 5-ta (2:24,26 min.). Merginų treniriai Robertas Kaselis ir Zita Peleckienė.

Estijos lengvaatlečiai čempionate laimėjo 16 rungčių, Lietuvos – 15, Latvijos – 8.

Komandinę pergalę antrus metus iš eilės šventė Estijos komanda (301 taškas). Lietuvos komanda, paskutiniuose keturiuose čempionatuose buvusi trečia, dabar ženkliai pralenkė latvius: Lietuva – 260 taškų, Latvija – 214 taškų.