Pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse iškovojo Prienų „CBet“. Visas rungtynes dominavę prieniškiai namuose 97:70 (20:18, 33:17, 22:19, 22:16) sudorojo Kėdainių „Nevėžį-Optibet“.

Laimėję šias rungtynes prieniškiai pakilo į 5-ąją poziciją turnyrinėje lentelėje. Tuo tarpu kėdainiškiai patyrė ketvirtąją nesėkmę paeiliui ir lieka paskutinėje. dešimtoje, vietoje.

Prieniškių pergalei pamatus paklojo tolimi metimai – jų šeimininkai įmetė net 15, iš kurių 10 – per pirmąją rungtynių dalį.

Siautulį namų aikštelėje surengė neseniai prieniškių gretas papildęs Emmanuelis Lecomte‘as – pelnė 27 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 38 naudingumo balus.

Įžaidėjas buvo arti šio „Betsafe-LKL“ sezono rekordų. Naudingumo (41) priklauso Margiriui Normantui, o taškų – Kyle‘ui Vinalesui (32). Abu jie atstovauja Panevėžio „Lietkabelį“.

Iš Vilniaus „Ryto“ nuomos pagrindais į Prienus atvykęs Martynas Pacevičius debiutavo sėkmingai – surinko 8 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.

Manto Šerniaus auklėtiniai į aikštę išėjo it „Kosminis Krepšinis“ personažai – tinklelį skrodė vos ne kiekvienas metimas.

Svečiai jau pirmajame kėlinyje turėjo naikinti dviženklį deficitą (16:6), tačiau „CBet“ netrukus palaužė kėdainiškių pasitikėjimą savo jėgomis.

Sezono viduryje komandą papildęs įžaidėjas Emmanuelis Lecomte‘as smeigė keturis tritaškius per pirmąją rungtynių dalį, visa komanda suleido dešimt, o pranašumas jau per pertrauką nekėlė klausimų (53:35).

11 „Nevėžio-Optibet” klaidų vien per pirmąją rungtynių pusę virto 17 prieniškių taškų.

Po pertraukos „Nevėžis-Optibet” spurtavo 0:5, bet vėl pasipylė žudančios klaidos. „CBet“ atsakė dvigubai didesniu spurtu ir padidino pranašumą virš 20-ties taškų (65:42), kurį jiems pavyko išlaikyti ir iki ketvirtojo kėlinio (75:54), kuriame liko tik sutvarkyti formalumus.

„CBet“: E. Lecomte’as 27, Mindaugas Sušinskas 20, Tomas Digbeu 13, Martynas Pacevičius ir Einaras Tubutis po 8 taškus.

„Nevėžis-Optibet“: Abramo Canka 17, Sedrickas Barefieldas 14, Jokūbas Gintvainis 12 (4/8 trit.), Julius Kazakauskas 9 taškai.

Kitas „Betsafe-LKL” rungtynes Kėdainių „Nevėžis-Optibet” žais sekmadienį, balandžio 11 d. su Klaipėdos „Neptūnu”.