Antradienis, 23 birželio, 2026
20.9 C
Kėdainiai
PradžiaSirenosKėdainiuose naktį ant "Norfos" sienos užsidegė reklaminis stendas

Kėdainiuose naktį ant „Norfos” sienos užsidegė reklaminis stendas

-

Praėjusią naktį Kėdainių PGT ugniagesiams gelbėtojams teko skubėti prie miesto centre esančios ,,Norfos“ parduotuvės. Pranešta apie pastebėtą gaisrą.

Kaip informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė, nakties metu, 02.08 val., gautas pranešimas, kad dega reklaminis ženklas.

,,Ant parduotuvės „Norfa“ sienos ruseno reklaminis vaistinės stendas. Dielektrinėmis žirklėmis laidas nukirptas, židinio vieta užpilta vandeniu. Apsilydė reklaminio stendo kraštas. Gaisro priežastis – Elektros įrenginių, prietaisų, elektros instaliacijos gedimai“, – teigia ugniagesių atstovė.

Specialistai primena, kad nieko amžino nėra. Būtina reguliariai stebėti elektros prietaisų bei instaliacijos būklę, o kilus bent įtarimui, kad kažkas yra negerai, nedelsiant įrangą atnaujinti

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Pasaulio futbolo čempionatas 2026

Taip pat skaitykite