Tik ką pasibaigusi vasara kėdainiečiams padovanojo daugybę puikių renginių. Tarp tradicinių švenčių puikiai įsiterpė naujas Kultūros centro darbuotojų kartu su partneriais įgyvendintas projektas „Susitikimai -Vasara Kėdainiuose“.
Šio projekto metu iš viso buvo suorganizuoti devyni renginiai. Vieni jų vyko kėdainiečių jau pamėgtose erdvėse, kiti – naujai atrastose.
Susitikimai kvietė į literatų popietę, jogos šventę, roko ir romansų vakarus, šokių maratoną, filmų peržiūrą po atviru dangumi, pažintį su kariuomene ir dviračių žygį.
Visi renginiai, pasak jų organizatorių, pateisino viltis, tačiau ir davė pamokų, ką reikėtų papildyti bei pakeisti.
„Šis projektas padėjo praturtinti miestelėnų laisvalaikį. Kėdainiečiai noriai rinkosi pagal pomėgius, kur ir ką aplankyti. Manome, kad drauge turėjome šaunių vakarų, o mums, organizatoriams, buvo ir pamokų, ką galėtume padaryti geriau. Džiugu tai, kad nenuvylė nė vienas susitikimas“, – sakė viena iš projekto renginių organizatorių, Kėdainių kultūros centro režisierė Daiva Urbonienė.
Aktyvūs miestelėnai ypač gyrė jogos šventę, kai miesto parke galėjo išbandyti įvairių pratimų, ir dviračių žygį, kurio metu dviračiais važiuota nuo Kėdainių iki Šetenių ir atgal.
Kėdainietei Ingridai įsiminė kino vakaras Rotušės kiemelyje bei roko vakaras Ramybės skvere.
Monika norėtų, kad būtų daugiau renginių, panašių į šokių maratoną: „Tokius šokių maratonus, tik pagyvintus, būtų galima rengti kiekvieną vasaros mėnesį. Jaunimas turėtų progų susitikti, pabūti kartu, pabendrauti. Daug kalbama, kad jauni žmonės beprasmiškai leidžia laiką, tačiau ne visada veiklūs jauni žmonės sulaukia pagalbos iš suaugusiųjų savo norams įgyvendinti. Šokių maratonas – labai pavykęs renginys, tik jį reikėtų organizuoti mokslo metams baigiantis, kad kuo daugiau jaunuolių apie tokią pramogą sužinotų ir galėtų joje sudalyvauti.“
Aptarę projektą kultūros darbuotojai mano, kad kitąmet jis taip pat galėtų praturtinti laisvalaikį.
„Manau, kad kitąmet vėl galėtume rengti įvairius susitikimus. Laiko iki vasaros dar daug. Galėsime daug ką pergalvoti, apmąstyti ir patobulinti“, – įsitikinusi D. Urbonienė.