Trečiadienis, 24 birželio, 2026
24.5 C
Kėdainiai
PradžiaSirenosNorėjo nusižudyti ar balkone tik rūkė?

Norėjo nusižudyti ar balkone tik rūkė?

-

IMG_5555Pirmadienį, liepos 27-osios naktį, apie 22.30 val. Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba gavo iškvietimą, esą Kėdainiuose nori nusižudyti žmogus.

Susirūpinusi pilietė aiškino, kad priešais J. Basanavičiaus g. 96 namą esančio daugiabučio šeštojo aukšto balkono nori iššokti žmogus.

Į įvykio vietą atvykę gelbėtojai minėtą vyriškį pastebėjo, užlipo iki jo buto. Ten gyvenę žmonės vėlų vakarą įsileido ugniagesius į vidų ir paaiškino, kad pagalbos niekam nereikia, vyras balkone tik rūkė.

Pranešimas nepagrįstas.

Pasaulio futbolo čempionatas 2026

Taip pat skaitykite