Vonios kambarys yra ta namų patalpa, kurioje norisi atsipalaiduoti ir jaukiai pradėti ar užbaigti dieną. Tobulėjant technologijoms, vonios įrangos ir baldų gamintojai gali pasiūlyti naujų sprendimų, kurie leidžia sukurti dar patogesnę ir praktiškesnę aplinką. Jei šio kambario remontą atlikote pakankamai seniai, nustebsite, kiek daug naujų, šiuolaikiškų sprendimų dabar galima aptikti rinkoje – siūlome susipažinti su populiariausiais iš jų.

Lengvai prižiūrimos dušo kabinos

Daugelis iš mūsų galėtų patvirtinti, kad dušo kabinos stiklų priežiūra gali tapti tikra kančia – tačiau tik ne tuomet, jei jie yra padengti specialia „Easy Clean“ danga, kurią dažnai pasitelkia kompanija RADAWAY. Dėl tokios technologijos vandens lašai neužsilaiko ant stiklo ir efektyviai nuteka nepalikdami žymių. Tai reiškia, kad gaminio stiklą bus lengviau prižiūrėti ir jis kur kas ilgiau atrodys tarsi naujas, kadangi bus galima išvengti korozijos ir bakterijų plitimo.

Atpalaiduojantį poilsį užtikrinančios vonios

Jei visgi vietoj dušo kabinos ketinate rinktis vonią, kuriai galite skirti pakankamai daug vietos, nesuklysite pasirinkę laisvai pastatomus modelius, kurie užtikrina atpalaiduojantį poilsį ir leidžia sukurti lengva prabanga alsuojančią aplinką. Tačiau nepriklausomai nuo to, kokį tipą nuspręsite pasirinkti, aktualus turėtų būti ir medžiagiškumas. Pastaruoju metu ypač giriamos akmens masės ir Silkstone medžiagos vonios: jos yra tvirtos, atsparios įvairiems valikliams ir įbrėžimams, o svarbiausia – itin švelnios ir labai žavingos.

Pakabinami baldai

Šiuolaikiniai vonios kambariai neretai yra pakankamai nedideli, todėl juose ypatingai svarbu sukurti didesnės erdvės iliuziją. Tam ypač pravartu pasitelkti pakabinamus baldus – jie mažą patalpą optiškai gali paversti didesne. Be to, grindų plotą galima išnaudoti kitų daiktų laikymui ar tiesiog pasimėgauti paprastesniu kambario valymu. Pakabinami gali būti ir tualetai: dalis jų, kaip ir maišytuvų, konstrukcijos tuomet yra paslepiama sienoje. Taip sukuriama dar švaresnė, minimalistinė aplinka ir išvengiama nereikalingų detalių.

Klozetai su lėtai nusileidžiančiu dangčiu

Unitazai šiais laikais gali būti ne tik pakabinami – jie neretai yra aprūpinami ir „SoftClose“ mechanizmu, dėl kurio dangtis iš lėto pasiekia sėdynę. Taip ne tik ženkliai sumažinamas triukšmas: dėl tokios technologijos tualetą galima apsaugoti nuo išorinių pažeidimų, o vaikus – nuo rizikos prisispausti pirštus.

Kalbant apie kitas populiarias unitazų technologijas, vertėtų paminėti ir klozetus su bidė funkcija, leidžiančius išvengti vieno papildomo pirkinio ir taip sutaupyti erdvės vonios kambaryje. Dažniausiai tokia įranga gali pasiūlyti ne tik standartines bidė funkcijas, bet ir, pavyzdžiui, turėti šildomą sėdynę, vandens srovės reguliavimą ar netgi nuotolinio valdymo pultelį, tad galimybių nestokosite.

Bidė dušeliai

Dar viena bidė alternatyva gali tapti dušeliai, kurie yra montuojami prie tualeto. Juos galima panaudoti ne tik asmeninei higienai, bet ir pavyzdžiui, norint išplauti unitazo dubenį, o kai kuriais atvejais – net ir vonios kriauklę. Vandenį patogiau prisileisite ir įvairiems buities darbams, o jei prireiks, galėsite apiprausti vaikus ar augintinius. Lyginant su bidė įrenginiais, šiems prireikia kur kas mažiau vietos, tad apie tokį variantą galima pagalvoti ir mažesniame kambaryje.

Veidrodžiai su LED apšvietimu

Tokie veidrodžiai pirmiausiai atkreipia dėmesį dėl šiuolaikiškos savo išvaizdos, tačiau jie gali pasiūlyti ir daugiau privalumų. Pirmiausiai jie tampa papildomu apšvietimo šaltiniu: jei vonios kambaryje teks apsilankyti nakties metu, norėdami neprasibudinti, galėsite naudoti tik jį. Be to, tokia šviesa dažniausiai nesukuria šešėlio, tad ji pravers dažantis ar, pavyzdžiui, skutantis barzdą. Galiausiai reikėtų paminėti, kad tokia technologija yra taupi ir ekonomiška, tad LED veidrodis tikrai netaps padidėjusių elektros sąskaitų priežastimi.

Apsirūpinę šiais vonios kambario elementais, sukursite šiuolaikišką vonios kambario aplinką, kuri bus orientuota į jūsų poreikius. Dar daugiau dėmesio vertų idėjų rasite užsukę į Arsan.lt el. parduotuvę ar aplankę vonios įrangos saloną Vilniuje.

Užs. Nr. 52

Panašios naujienos